Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Nowe ograniczenia w grudniu? Wymowny komentarz ministra zdrowia

68
Podziel się:

Liczba zakażeń koronawirusem nieustannie wzrasta. W związku z tym wiele osób się zastanawia, czy rząd zacznie wprowadzać nowe obostrzenia. Głos w tej sprawie ponownie zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski.

Nowe ograniczenia w grudniu? Wymowny komentarz ministra zdrowia
Adam Niedzielski (Facebook, Kancelaria Premiera)

Choć dzienne wzrosty zakażeń są pokaźne, to rząd na razie nie wdraża nowych restrykcji. Niewykluczone jednak, że w końcu zostaną one wprowadzone.

Przyjmujemy sobie taką cezurę mniej więcej połowy w grudnia, jeżeli nie będziemy mieli do tego czasu wyraźnego spadku zakażeń, to na pewno będzie nas to zmuszało do podjęcia działań, które będą bardziej dolegliwe - powiedział w Radiu ZET minister zdrowia Adam Niedzielski.

Szef resortu zdrowia spostrzegał również, że taka sytuacja wiązałaby się z zagrożeniem dla wydolności systemu opieki zdrowotnej. Niedzielski zaznaczył jednak, że ten wariant jest mało prawdopodobny. Mimo to rząd musi brać go pod uwagę.

Co z obostrzeniami? "Potrafimy sprawniej zarządzać"

Minister zdrowia mówił w Radiu ZET, że "decyzje o wprowadzaniu obostrzeń podejmowane są przez premiera Mateusza Morawieckiego, czy przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia".

Jednak obecnie potrafimy sprawniej zarządzać infrastrukturą szpitalną, oraz mamy dużą liczbę zaszczepionych osób - podsumował Adam Niedzielski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
65 latek nie ...
6 miesięcy temu
to już wasz koniec,zamiast leczyć AMANTADYNĄ-ZABIJACIE LUDZI SZCZEPIONKAMI.Następne wybory bez mnie i mojej rodziny,a w sondażach 10 procent
prawda
6 miesięcy temu
Dużą liczbę zaszczepionych ... . No daj Pan spokój !
sfbsdf
6 miesięcy temu
Mieli tyle czasu na wybudowanie szpitala covidowego. Przewidują przyszłość, wiedzą ile ludzi zachoruje, ile umrze, a nie potrafią temu zapobiec.
Wiem
6 miesięcy temu
Straszenia ciąg dalszy
już nigdy
6 miesięcy temu
Kiedyś głosowałem na PiS, dziś się tego wstydzę.
Antyszkoła
6 miesięcy temu
ZUS i Rząd (PiS) się cieszą :-) zirka 200 osób umierających dziennie x zgromadzone na ich funduszach emerytalnych 20000zł przez każdą, daje to co 24h równe 4 miliony czystego zysku. Co 10 dni 40 milionów zł. 100 dni - 400 milionów złotych na kontach ZUSu do przewalenia
kowid
6 miesięcy temu
mamy dużą liczbę zaszczepionych osób
malaria
6 miesięcy temu
jedyny plus tego ministra to jak ma gorączkę
norymberga 2
6 miesięcy temu
Jestem przeciwnikiem kary śmierci w kodeksie karnym,jednak dla niego zrobiłbym wyjątek.
eter
6 miesięcy temu
Zwykły zbrodniarz. Nie oglądam TVP, TVN, Polsat.
Justa
6 miesięcy temu
Ojej a gdzie smerfiaste rękawiczki? Już się nie boi parchatych nieszczepionych? Co tam morderca odwolujesz Mikołaja? Chyba się złożymy na sznur dla ciebie pod choinkę bo rózga to za mało. Gdybyś miał honor to byś wiedział co z nim zrobić. A że nie masz.wiec będzie trzeba odpowiednie życzenia dołączyć. Obyś został zaszprycowany prawdziwymi dziesięcioma dawkami od razu a nie aktorskimi strzykawkami
obywatel
6 miesięcy temu
To taki lokalny dr Mengele.
nasz
6 miesięcy temu
naczelny wróżek kraju może nam przepowie jak długo jeszcze potrwa ta farsa? Ja myślę do czasu opróżnienia magazynów z zakupionymi i niewykorzystanymi preparatami do kłucia nieświadomych ludzi , a przecież do zdolności wróżka Mi daleko
jury
6 miesięcy temu
Ten już też długo nie pohasa - poprzedni mafiozo dorobił się i poszedł na swoje z tym będzie podobnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić