Opolskie. Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, kobieta w ciąży ciężko ranna

11

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 2 maja na trasie DK41 w Niemysłowicach (woj. opolskie). O godzinie 11:40 na trasie Prudnik-Nysa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zmarła, a dwie – w tym kobieta w zaawansowanej ciąży – odniosły ciężkie obrażenia.

Opolskie. Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba, kobieta w ciąży ciężko ranna
Do tragicznego wypadku doszło na DK41 w Niemysłowicach na trasie Prudnik-Nysa. Po rannych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images) (Getty Images)

Jak informuje Dziennik Zachodni, zderzenie dwóch samochodów miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą do Korfantowa. Uczestniczyły w nim 25-latek w citroenie oraz 53-latek w volvo – siła uderzenia doprowadziła do wypadnięcia pierwszego z pojazdów z jezdni i jego wywrócenia się na bok.

Wypadek na DK41 w Niemysłowicach. Wśród rannych kobieta w ciąży

Młodsza aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu potwierdziła, że w wypadku uczestniczyły trzy osoby. Wszystkie odniosły poważne obrażenia – jedna z nich zmarła w szpitalu.

Doszło do zderzenia dwóch jadących drogą samochodów W wypadku 3 osoby są poszkodowane. Na ten moment nie mamy bardziej szczegółowych informacji – przekazała mł. asp. Agnieszka Nierychła (Dziennik Zachodni).
Zobacz także: Zobacz też: Dostał ataku padaczki i spowodował wypadek. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej w USA

Po rannych pierwotnie miał przylecieć śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak warunki pogodowe okazały się na tyle niekorzystne, że jego lądowanie było niemożliwe. Ostatecznie ranni trafili na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 25-latek przemieszczał się z Nysy do Prudnika. W aucie znajdowała się także kobieta w ciąży. W pewnym momencie z nieustalonego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu i właśnie wtedy doszło do czołowego zderzenia.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić