Orkan Eunice zrobił mu psikusa. Krępujące nagranie z Wielkiej Brytanii

22

Przez Wielką Brytanię przeszedł orkan Eunice, który doprowadził do ogromnych zniszczeń. Simon Wilkes z hrabstwa Devon w Wielkiej Brytanii także przekonał się o sile żywiołu. Przez porywisty wiatr stracił włosy.

Orkan Eunice zrobił mu psikusa. Krępujące nagranie z Wielkiej Brytanii
Mężczyzna w sekundzie stracił włosy.

Simon Wilkes został nagrany przez swojego kolegę, kiedy 18 lutego wyszedł na parking przed domem. Silny wiatr, który akurat wiał sprawił, że mężczyzna stracił włosy. Jak to możliwe? Simon nosi na co dzień perukę.

Przez silny wiatr stracił włosy

Wiatr zmusił Simona do gonitwy za swoimi włosami. Na filmiku nagranym przez przyjaciela słychać jego śmiech z tej sytuacji. Na szczęście włosy udało się odzyskać.

Przez Wielką Brytanie przeszedł orkan Eunice, który dokonał ogromnych zniszczeń. Milionom ludzi powiedziano, żeby pozostali w swoich domach i nie wychodzili na zewnątrz. Silne wiatry doprowadziły do ​​odwołania lotów, zamknięcia setek szkół i zerwania linii wysokiego napięcia.

W Anglii zarejestrowano najwyższą w historii prędkość pojedynczego podmuchu wiatru. To aż 196 kilometrów na godzinę. Z najnowszych informacji wynika, że z powodu Eunice nie żyją dwie osoby.

Zobacz także: Pilot Airbusa lądował przy silnym wietrze. Świadkowie przecierali oczy ze zdumienia
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić