Ostrzeżenie na paczce papierosów. "Nie zobaczysz, jak zdechnie Putin"

Atak armii rosyjskiej na Ukrainę trwa nieprzerwanie od 24 lutego. Po przeszło czterech miesiącach wojna za wschodnią granicą Polski wydaje się nie mieć końca. Ukraińcy szukają sposobów, by zagrzewać się do boju i podtrzymywać ducha walki. Nietypowy napis pojawił się na paczce papierosów.

Ostrzeżenie na paczce papierosów. "Nie zobaczysz, jak zdechnie Putin"
Tak w Ukrainie zachęcają do rzucenia palenia (Getty, Twitter, @JayinKyiv, Contributor#8523328)

Niczym niesprowokowany Władimir Putin zaatakował Ukrainę 24 lutego. Od tamtej pory stał się jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi nie tylko za naszą wschodnią granicą, ale też w niemal całej Europie. Z tego powodu prezydent Federacji Rosyjskiej jest obecnie jednym z najlepiej strzeżonych polityków na Ziemi. O jego bezpieczeństwo dba rzesza ludzi.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób życzy Władimirowi Putinowi śmierci. Istnieją teorie, że dyktator jest ciężko chory, na co dowody publikują zagraniczne media. Analizowany jest m.in. zmieniający się wygląd polityka. Specjaliści sugerują, że Putin może mieć raka i z tego powodu przyjmuje sterydy.

Dni Władimira Putina są policzone? Takie głosy pojawiają się coraz częściej. - Według lekarzy, Władimir Władimirowicz od dawna jest pod wpływem sterydów i może to mieć związek z naturą jego choroby. Może to być choroba onkologiczna. Wóczas można stosować sterydy w jej leczeniu, aby zapobiec nawrotom - mówił kilka miesięcy temu Leonid Niewzlin, oligarcha i przeciwnik prezydenta Rosji.

Tak w Ukrainie zachęcają do rzucenia palenia

W Ukrainie również nie brakuje głosów, że Władimir Putin jest coraz bliższy śmierci. Wówczas w Rosji zmieniłaby się władza, a wojna w Ukrainie mogłaby potoczyć się wtedy zupełnie inaczej. Być może nawet udałoby się szybko zażegnać konflikt.

Na sfotografowanej w Ukrainie paczce papierosów, której zdjęcie trafiło do sieci, pojawił się nietypowy napis. Obrazek opublikował na Instagramie międzynarodowy festiwal literacki "Odesa".

"Rzuć palenie dla Putina". Ostrzeżenie, które widnieje na paczce zainteresowało internautów. Nie ma zdjęć leżących w szpitalu palaczy czy napisu: "Palenie szkodzi zdrowiu". Pojawiło się w tym miejscu coś zupełnie innego.

Rzuć palenie, bo umrzesz i nie zobaczysz, jak zdechnie Putin - czytamy na paczce papierosów.

Fotografia jest szeroko komentowana na Twitterze. - Ostrzeżenie o paleniu w Ukrainie mówi, że powinieneś rzucić, aby zobaczyć, jak umiera Putin - czytamy. Internauci komentują...

Wreszcie ostrzeżenie o papierosach, które jest naprawdę inspirujące i motywujące. Co za powód do życia!
Pomysł godny najbardziej prestiżowych nagród kreatywnych na kolejnym festiwalu w Cannes!
To jest najlepsze wykorzystanie "trollingu" w historii.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ekspert ocenia wystąpienie Putina. "Bezradność było widać"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić