Potwierdzenie choroby Putina? "To wiele wyjaśnia"

Od dłuższego czasu pojawiają się informacje wskazujące na to, że prezydent Rosji Władimir Putin jest chory. Teraz na jaw wypłynęły kolejne informacje dotyczące jego kondycji zdrowotnej.

Potwierdzenie choroby Putina? "To wiele wyjaśnia"
Władimir Putin jest poważnie chory? (Getty Images, Sasha Mordovets)

Przewijające się doniesienia wskazują na to, że Władimir Putin zmaga się z postępującymi problemami ze zdrowiem. Choćby na ten temat niezależna dziennikarka z Rosji Julia Łatynina rozmawiała na kanale swojej telewizji z oligarchą Leonidem Niewzlinem, który od wielu lat jest zaciekłym przeciwnikiem Putina.

Niewzlin zaznaczył, że problemy prezydenta Rosji mają związek m.in. z tym, co możemy odbierać jako stosowanie botoksu.

To, co zwykliśmy uważać za efekt botoksu, jest w rzeczywistości długotrwałym działaniem sterydów. To wiele wyjaśnia. Sterydy to preparaty hormonalne, które są przyjmowane w różnych przypadkach - w onkologii, chorobach autoimmunologicznych i innych. Według lekarzy Władimir Władimirowicz od dawna jest pod wpływem sterydów i może to mieć związek z naturą jego choroby. Może to być choroba onkologiczna i można stosować sterydy w jej leczeniu, aby zapobiec nawrotom - powiedział oligarcha.

"Popada w agresję"

Później zaznaczył, że "osoba wystawiona na działanie sterydów popada w agresję".

[Putin] jest szalenie drażliwy, trudny do opanowania i musi być w bunkrze, ponieważ jego odporność jest żadna. Każda choroba bakteryjna lub wirusowa może szybko doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Mówiąc obrazowo, nie może skaleczyć ręki, żeby nie umrzeć z powodu zakażenia krwi itp. W tej wersji życie w bunkrze staje się zrozumiałe - kontynuował Niewzlin.

Warto wspomnieć, że na początku kwietnia niezależny rosyjski portal Projekt opublikował raport, z którego możemy się dowiedzieć, że jeden z lekarzy nieustannie czuwa przy Putinie.

Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow - zaznaczono w dokumencie.
Zobacz także: Oburzenie po krytyce Macrona przez Morawieckiego. "Czy to jest polski interes?"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić