aktualizacja 

Oto co Ukrainka nagrała w Gdyni. "Normalny dzień w Polsce"

Sytuacja miała miejsce w Gdyni. Ukrainka uwieczniła na nagraniu konfrontację pary siedzącej na ławce... z dzikiem. Wszystko w biały dzień! - Normalny dzień w Polsce - zażartowała autorka wideo.

Oto co Ukrainka nagrała w Gdyni. "Normalny dzień w Polsce"
Nagranie Ukrainki. "Normalny dzień w Polsce" (TikTok, aurika_190317)

W Polskich miastach coraz częściej można natrafić na grasujące po ulicach dziki. Często są to nie tylko samotne osobniki, ale całe rodziny tych zwierząt.

Za cel wędrówek obierają wysypiska, niezabezpieczone śmietniki czy piknikujących turystów bądź plażowiczów.

Na TikToku pojawiło się nagranie z Trójmiasta. Ukraińska tiktokerka przebywająca w Polsce zauważyła niecodzienną sytuację. Postanowiła wyciągnąć telefon i sfilmować całe zajście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kąpiel dzika. Zabawne nagranie Nadleśnictwa Zamrzenica

Jak twierdzą internauci, zdarzenie miało miejsce na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Odpoczywała tam para, która usiadła na ławce.

Mężczyzna i kobieta cieszyli się spokojem, dopóki nie podszedł do nich niespodziewany gość.

Nagranie Ukrainki. "Normalny dzień w Polsce"

Dzik dobierał się do torby mężczyzny. Zwierzę próbowało dobrać się do jej wnętrza. Wskoczyło nawet na ławkę przednimi nogami zwanymi u tych osobników biegami.

Początkowo para była rozbawiona zachowaniem dzikiego zwierzęcia. Choć nie był groźny i rozdrażniony, zachowywał się natarczywie. To nie spodobało się mężczyźnie.

Na nagraniu widać, jak chwyta swoją torbę i próbuje ustrzec ją przed gdyńskim dzikiem. Po chwili wstaje i wyrywa ją z opresji. Dzik zaczyna uciekać i oddala się na trawnik nieopodal.

Sytuację obserwowała Ukrainka, która nagranie zamieściła na TikToku. Podpisała je żartobliwie: - Normalny dzień w Polsce - czytamy. Oprócz niej, również przechodniom towarzyszył świetny nastrój, co można zobaczyć na wideo niżej.

Jak zachować się podczas spotkania z dzikiem? Najważniejszą zasadą jest zachowanie spokoju. Panika tylko pogorszy sprawę lub rozwścieczy zwierzę i sprowokować je do ataku.

Najlepiej spokojnie wstać i odejść lub zastygnąć w bezruchu. Pod żadnym pozorem nie należy dzików dokarmiać, cmokać na nie czy próbować głaskać.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić