aktualizacja 

Pan Marian świętował urodziny Radia Maryja. Znaleziono jego zwłoki

584

Marian R. zaginął 4 października w Toruniu. Tego dnia miał wraz z innymi mieszkańcami miasta świętować urodziny Radia Maryja. Po dwóch tygodniach poszukiwań z Wisły wyłowiono zwłoki 85-latka. Śledczy wyjaśniają sprawę jego śmierci.

Pan Marian świętował urodziny Radia Maryja. Znaleziono jego zwłoki
Z Wisły wyłowiono zwłoki 85-latka (Pixabay)

Pan Marian zaginął 4 grudnia w Toruniu. Ok. godz. 13.30 wyszedł z domu przy ul. Gagarina, by świętować 30-lecie Radia Maryja. Poinformował żonę, że udaje się do pobliskiego kościoła.

Miał iść do kościoła przy ulicy świętego Józefa. Wszystko jednak wskazuje, że udał się do drugiego kościoła redemptorystów przy Drodze Starotoruńskiej - powiedział "Super Expressowi" jeden z toruńskich policjantów.

Dwa tygodnie po zaginięciu, z Wisły wyłowiono zwłoki 85-latka. Martwego mężczyznę znalazła przypadkowa osoba niedaleko budynków imperium ojca Rydzyka.

Śledczy badają sprawę śmierci pana Mariana

Na razie nie jest jasne, co było dokładną przyczyną śmierci pana Mariana. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Mamy problem, bo na razie nic nie wskazuje na to, aby było to samobójstwo. Nie wiemy na razie, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Jeżeli tak to jak do niego doszło? Szczegółowe wyniki sekcji zwłok i ich analiza odpowie na wiele naszych pytań - powiedział "SE" policjant z Torunia.

Zobacz także: Rydzyk wychwala Czarnka. „W życiu nie słyszałem większej bzdury”

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić