Pan młody pozował do zdjęcia. Miało być wesele, będzie pogrzeb

121

Mężczyzna zginął na miejscu. Podczas sesji przedślubnej, w pana młodego trafił piorun. Do tragedii doszło w popularnym, turystycznym miejscu w rejonie Jade Dragon Snow Mountain. Para została ostrzeżona przed gwałtownymi burzami, ale zignorowała niebezpieczeństwo.

Pan młody pozował do zdjęcia. Miało być wesele, będzie pogrzeb
Mężczyzna został porażony piorunem podczas sesji. (Weibo)

Do zdarzenia doszło w malowniczym rejonie Jade Dragon Snow Mountain w południowo-zachodnich Chinach. W Spruce Meadow, popularnym miejscu turystycznym, w mężczyznę, który brał udział w sesji przedślubnej, uderzył piorun. Zginął na miejscu

Tragedia tuż przed ślubem

Według oświadczenia Komitetu Zarządzającego Jade Dragon Snow Mountain w Lijiang w prowincji Junnan, mężczyzna został trafiony przez piorun w środę tuż po 13:30.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Mężczyzna znany tylko jako Ruan został zabrany do szpitala. Niestety tam lekarze uznali go za zmarłego. Jak przekazuje gazeta "The Paper" osobom, które znajdowały się w pobliżu mężczyzny, nic się nie stało. W chińskich mediach społecznościowych pojawiły się nagrania pokazujące uczestników sesji oraz ekipę, która miała wykonać zdjęcia.

Na 30 minut przed tragicznym wypadkiem lokalne władze meteorologiczne wydały żółty alert pogodowy. Ostrzegano przed silnymi opadami deszczu oraz gradu i gwałtownymi burzami z błyskawicami. Według doniesień mediów para była świadoma zagrożenia, ale zignorowała przestrogi.

Do podobnego zdarzenia doszło 20 sierpnia w Splicie w Chorwacji. Turystka z Wielkiej Brytanii została porażona piorunem podczas spaceru na jednej z plaż. Przechodnie usłyszeli krzyki jej córki i ruszyli na pomoc. 48-latka przeżyła, ale trafiła do szpitala z licznymi poparzeniami i ranami

Oprócz oparzeń, których spodziewamy się po uderzeniu pioruna, istnieją również zmiany w kilku narządach, które są konsekwencjami uderzenia i zatrzymania akcji serca - przekazuje "The Sun".
Zobacz także: M oment uderzenia pioruna przed domem. Mocne nagranie z USA
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić