Wróć na
mmc
|

Panika w Cannes. Dziesiątki rannych. W centrum polski raper

104
Podziel się

Zbiorowa panika w centrum Cannes po informacji o rzekomej strzelaninie. Choć samych strzałów nikt nie słyszał, to informacja ta wywołała ogromny chaos. 43 osoby są ranne w wyniku masowej ucieczki. Na miejscu znalazł się również jeden z polskich raperów.

Panika w Cannes. Dziesiątki rannych. W centrum polski raper
Władze miasta informują, że taka reakcja na doniesienia o strzelaninie świadczy o strachu społeczeństwa (Getty Images)
bCXLveol

W Cannes chaos i panika po rzekomych doniesieniach o strzelaninie w centrum miasta. Wieść błyskawicznie rozeszła się po ulicy i restauracjach. Zdezorientowani ludzie zaczęli uciekać we wszystkie strony wzajemnie się taranując. W wyniku tej ucieczki i wzajemnej paniki, 43 osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Okazało się, że nie padł żaden strzał z broni palnej. Tak samo, nie było też nigdzie szaleńca z pistoletem, który na kilkanaście minut stał się największym postrachem Cannes. Ewakuowano nawet jedną z restauracji.

bCXLveon

Strzelanina w Cannes. Był tam Polak

Na miejscu był jeden z polskich raperów, który nagrywa we Francji teledysk. Wydarzenie relacjonował na swoim Instagramie. W hotelu, w którym się znajdował nastała panika po tym, jak ktoś krzyknął, że słyszy strzały z pistoletu. Strzałów nie było, ale 800m od miejsca zdarzenia rzekomo obrabowano kasyno.

Panic in Cannes restaurant after false fears of a mass shooting

Prezydent miasta, David Lisnard, tłumaczy, że tego typu reakcja świadczy o strachu, który zawładnął już społeczeństwem. Co ciekawe, to nie jest pierwsze tego typu zdarzenie. Dwa lata temu, na Złotym Placu ktoś krzyknął "strzał broni", a wszyscy znajdujący się w okolicy wpadli w panikę.

bCXLveot
bCXLveoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(104)
buryjan
miesiąc temu
Cannes ma prezydenta? Myślałem, że mera.
Czarnowidz
miesiąc temu
Francji juz nie ma .Niemcy za dwie dekady beda miejszoscia!
POLAK
miesiąc temu
OTO DZIELNY I ODWAŻNY NRÓD FRANCUSKI !! CO BY BYŁO JAK BY ZACZEŁA SIĘ WOJNA ?? PŁYNELI BY WPŁAW PRZEZ MORZE ??
bCXLveoP
klawisz
miesiąc temu
Doszło do tego , że sami się zadeptają . Wystarczy krzyknąć allah akbar .
Ewa
miesiąc temu
Ludzie uciekali by nie zapłacić rachunków w restauracjach?
Najnowsze komentarze (104)
VIRUS
miesiąc temu
Wszystkie wiadomości z tej strony to bujda. Nie wierzcie o2 . Zawsze podają fałszywe newsy. Nikt nikogo nie widział i o niczym nie słyszał. Na miejscu zdażenia był polski raper? Niby który? Skąd o2 niby ma wiedzieć takie rzeczy?
Smutny warszk
miesiąc temu
Była strzelanina i był tam polak, w domyśle to jego wina. A nie daj Boże, jeszcze był z PiS u !? To Polski Rząd ma przechlapane.
Marek 🐬
miesiąc temu
Panika często więcej szkody przyniesie niż samo zajście. W szkołach powinien powstać nowy przedmiot który uczył by jak zachować spokój i rozwagę w sytuacjach "kryzysowych" , takie mamy czasy że warto nauczyć się jak zachować zimną krew w sytuacji zagrożenia , często spokój ale też rozsądek i refleks dają większą szansę wyjścia z takich sytuacjach. 🐬
Jurand
miesiąc temu
Wszystko przez to że pomylono ,,strzały'' ze ,,szczały''. Podobieństwo jest ogromne. To wszystko przez polskiego rapera.
WujHuJangHui
miesiąc temu
"...Ludzie mdleć będą ze strachu w oczekiwaniu tego, co przychodzi na świat, bo moce niebios zostaną poruszone". - Łukasza 21:26
Sob_wro
miesiąc temu
Zaprosimy jeszcze więcej czarnych i arabskich młodych zdesperowanych, mających nas Białych Chrześcijan za zło do wytępienia. Może jak już będą (A prawie w takiej to Francji są) gospodarzami to będzie spokój i nie będzie powodów do paniki.
marek
miesiąc temu
Bohaterski francuski naród wycofywał się na z góry upatrzone pozycje. Bohaterami to oni są w Czadzie, ale u siebie?
trotuar
miesiąc temu
pewnie szedł gość bez maseczki i policja zaczeła strzelać
bCXLveoH
Jana 54
miesiąc temu
Ciekawe jak w takiej sytuacji zachowaliby się bohaterscy Polacy.Wypisujecie bzdury, panika jest bardzo trudna do opanowania, a zachowanie jest zupełnie irracjonalne.
Spitfire
miesiąc temu
Jakim cudem nikt nie słyszał strzałów?
Zyga
miesiąc temu
Zauważyć należy wszechpanujacy strach i destabilizację i opinia prezydenta, czy też mera ( nie ma to teraz znaczenia) jest właściwa. Możemy się zastanowić komu zależy na tym stanie rzeczy, ile zjawisk społecznych zachodzi przy okazji, kto tym steruje i po co to wszystko. Pytań pokrewnych jest oczywiście więcej, ale powinniśmy jako europejczycy coś zrobić, żeby w naszym europejskim społeczeństwie, w którym jeszcze kilka lat temu było fajnie i spokojnie, przywrócić dawną atmosferę spokoju i przyjaźni. Korona nie sprzyja, ale jest też wykorzystana do siania niepotrzebnego strachu i separacji jednego człowieka od drugiego. Źle byłoby istnieć w sytuacji osamotnienia.
George
miesiąc temu
Znowu inżynierowie ?
Kretek
miesiąc temu
Strzelanina bez strzałów,to tak jak epidemia bez chorych!
Szn13
miesiąc temu
A ten artykuł pisał dziennikarz czy jakiś gimnazjalista.to nie hejt,tylko krytyka.Jaki polski raper tam był??A w tytule po wyrazie " w centrum"powinien być co najmniej przecinek
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić