Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

"Państwa Europy są skazane". Krystyna Pawłowicz atakuje na Twitterze

186
Podziel się:

Krystyna Pawłowicz znowu opublikowała na Twitterze kontrowersyjny wpis. Tym razem sędzia TK nawiązała do historii, w mocnych słowach odnosząc się do Niemiec. "Niemcy złym duchem Europy?" - zapytała internautów.

"Państwa Europy są skazane". Krystyna Pawłowicz atakuje na Twitterze
Krystyna Pawłowicz znowu zamieściła kontrowersyjny wpis na Twitterze (AKPA)

Choć Krystyna Pawłowicz oficjalnie odsunęła się od polityki, wciąż aktywnie udziela się na Twitterze, gdzie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, często nie przebierając w słowach i wzbudzając swoimi postami niemałe kontrowersje.

Pawłowicz zrzuca gromy na Niemcy

W swoim ostatnim poście z soboty sędzia Trybunału Konstytucyjnego dokonała krótkiej analizy sytuacji polityczno-historycznej w Europie. Pawłowicz w krytyczny sposób oceniła rolę Niemiec.

Sędzia TK zarzuciła naszym zachodnim sąsiadom, że nie szanują słabszych państw i próbują sobie je podporządkować. W jej opinii europejskie kraje są skazane na ciągłe ataki ze strony Niemców.

Czy państwa Europy są skazane na powtarzające się historycznie w różnych formach ataki Niemców, którzy nie potrafią uszanować swych sąsiadów i państw słabszych? Które zawsze dążą do brutalnego podporządkowania innych, nie dając im żyć w spokoju i wolności? Niemcy złym duchem Europy? - Pawłowicz napisała na Twitterze.
Zobacz także: Wrzawa po wpisie Pawłowicz. Ochojska odpowiada
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(186)
ksionc
6 miesięcy temu
Prosiłem was.. nie publikujcie jej zdjęcia bo znowu musiałem zrobić vomit w toalecie jak to coś zobaczyłem.
Wanda
6 miesięcy temu
Panno Krystyno,masz już siedemdziesiątkę na grzbiecie a gadasz takie bzdury,prezes kazał? Ale wygadywanie bzdur to przecież twoja specjalność.
kasia88
6 miesięcy temu
Pani Krysiu Pawlowicz mam tylko jedno pytanie do pani ,kto lubi Polakow i za co ?!?!
kloss88
6 miesięcy temu
Niemcy juz kiedys niszczyly Europe , teraz robia to samo sciagajac do siebie muzulmanskich uchodzicow ktorzy pewnego dnie beda chcieli przejac wladze
Helga
6 miesięcy temu
Płatna agentura niemiecka w Polsce jest bardzo silna. W wielu krajach europejskich Niemcy nie cieszą się zaufaniem, delikatnie mówiąc.
Jaaaaaa
6 miesięcy temu
Ma rację jak Polska w tamtym roku zamykała granice to Palcy byli be bo się odgradzają jak Niemcy zamykali granice to cacy teraz Izrael zamyka granice i cisza, czemu lewacy i liberaliwie nic nie piszą siedzą cicho na temat zamykających granice państw. Bo jak Polski rząd coś robi to źle jak to samo robią rządy innych krajów to dobrze polityka Kalego na dłuższą metę się nie sprawdzi ludzie już się zaczęli orientować w czym rzecz.
Ona
6 miesięcy temu
jest chora ma fobię niemiecką i umiejetniność szczucia. Negatywna osoba powinna już dawno zniknąć z życia publicznego
Reeeee
6 miesięcy temu
A jakas paniusia na Onecie nadziwić się nie może, że Polska nie chce przyjmować migrantów i jaka jest be, a ONI NIE CHCĄ DO POLSKI, TYLKO DO NIEMIEC. Taj jej to trudno pojąć
Bolo
6 miesięcy temu
Ma rację a plebs się gotuje
miko
6 miesięcy temu
a to stara bladź juz sama nie wie co pisze , zablokować jej wszystkie konta w mediach
Krystyno
6 miesięcy temu
Polska nie należy do państw słabszych. Polska jest wywyższona przez Maryję, jej Syna i JP2. Polska to wielki Lechistan od morza do morza.
vhty
6 miesięcy temu
to ostatnie 3 lata Niemców i wszystkich tych złych
Karol
6 miesięcy temu
A Polska wrzodem na ciele UE!
politico
6 miesięcy temu
Tuż przed wejściem do polityki jako profesor prawa Pawłowicz napisała opinię dla prokuratury i sądu, która posłużyła do skazania ówczesnego szefa CBA Mariusza Kamińskiego na więzienie — chodzi o głośną sprawę, która skończyła się ułaskawieniem Kamińskiego przez prezydenta Dudę. Od tego czasu Pawłowicz każdego dnia stara się na klęczkach przeprosić za zdradę i zrobi dla PiS wszystko, byle tylko naczelnik Kaczyński i obrońca granic Kamiński wybaczyli. To zresztą tłumaczy, dlaczego kolana i zdrada to najczęstsze słowa w jej słowniku.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić