"Państwa Europy są skazane". Krystyna Pawłowicz atakuje na Twitterze

304

Krystyna Pawłowicz znowu opublikowała na Twitterze kontrowersyjny wpis. Tym razem sędzia TK nawiązała do historii, w mocnych słowach odnosząc się do Niemiec. "Niemcy złym duchem Europy?" - zapytała internautów.

"Państwa Europy są skazane". Krystyna Pawłowicz atakuje na Twitterze
Krystyna Pawłowicz znowu zamieściła kontrowersyjny wpis na Twitterze (AKPA)

Choć Krystyna Pawłowicz oficjalnie odsunęła się od polityki, wciąż aktywnie udziela się na Twitterze, gdzie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, często nie przebierając w słowach i wzbudzając swoimi postami niemałe kontrowersje.

Pawłowicz zrzuca gromy na Niemcy

W swoim ostatnim poście z soboty sędzia Trybunału Konstytucyjnego dokonała krótkiej analizy sytuacji polityczno-historycznej w Europie. Pawłowicz w krytyczny sposób oceniła rolę Niemiec.

Sędzia TK zarzuciła naszym zachodnim sąsiadom, że nie szanują słabszych państw i próbują sobie je podporządkować. W jej opinii europejskie kraje są skazane na ciągłe ataki ze strony Niemców.

Czy państwa Europy są skazane na powtarzające się historycznie w różnych formach ataki Niemców, którzy nie potrafią uszanować swych sąsiadów i państw słabszych? Które zawsze dążą do brutalnego podporządkowania innych, nie dając im żyć w spokoju i wolności? Niemcy złym duchem Europy? - Pawłowicz napisała na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Wrzawa po wpisie Pawłowicz. Ochojska odpowiada
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić