Krystyna Pawłowicz poruszona. Pokazała wideo, które wywołało łzy

487

W rosyjskim Kaliningradzie doszło do sytuacji, która wstrząsnęła Krystyną Pawłowicz. Była posłanka udostępniła na Twitterze nagranie z monitoringu, na którym widać staruszkę bezskutecznie próbującą pokonać ruchliwą ulicę.

Krystyna Pawłowicz poruszona. Pokazała wideo, które wywołało łzy
Krystyna Pawłowicz była oburzona zachowaniem kierowców (Twitter, Wikimedia Commons)

Krystyna Pawłowicz słynie ze swojego zamiłowania do Twittera. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego często zamieszcza tam wpisy i wdaje się w dyskusję z komentującymi. Tym razem na jej profilu pojawiło się poruszające wideo. Była posłanka udostępniła je od użytkownika Remiza.pl.

Pawłowicz postanowiła podzielić się nagraniem z Rosji. Kamery monitoringu w Kaliningradzie zarejestrowały tam znieczulicę kierowców na staruszkę, która próbowała pokonać ruchliwą ulicę w niedozwolonym miejscu. Poruszająca się z problemami kobieta po przejściu trzech pasów ruchu utknęła na wysepce z torami tramwajowymi. Niestety, żaden z poruszających się samochodów nie zatrzymał się, żeby ją przepuścić.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na ratunek staruszce ruszyli przejeżdżający przypadkowo strażacy. Sporych rozmiarów wóz strażacki przejechał przez tory i zablokował jeden z pasów ruchu. Spowodowało to zwolnienie nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów. Następnie z wielkiego auta wysiedli strażacy, którzy zablokowali resztę jezdni i pomogli kobiecie bezpiecznie przejść.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić