Para prezydencka zasmucona. "Agata i ja martwimy się..."

250

Prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda są pogrążeni w zadumie. Para prezydencka modli się o zdrowie swojego przyjaciela, czeskiego prezydenta Milosza Zemana.

Para prezydencka zasmucona. "Agata i ja martwimy się..."
Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Kornhauser-Duda (AKPA, AKPA)

W ubiegłą niedzielę prezydent Czech Milosz Zeman trafił na oddział intensywnej terapii Centralnego Szpitala Wojskowego w Pradze. Dyrektor szpitala na prośbę czeskiego polityka odmówił podania diagnozy.

Kancelaria Prezydenta nie podaje wielu informacji o stanie zdrowia Zemana, zapewnia jednak, że 77-letni prezydent wypełnia swoje obowiązki.

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla czeskiego prezydenta wysyłają głowy państw z całej Europy. Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przesłali Zemanowi wzruszające słowa wsparcia.

Agata i ja martwimy się o Ciebie. Oboje życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i modlimy się o Twoje zdrowie - przekazał życzenia prezydent Andrzej Duda.

Prezydent Słowacji Zuzana Czaputova także wysłała prezydentowi życzenia: "Wiem, że przeżywasz trudny okres, dlatego życzę Ci zdrowia, siły i szybkiego wyzdrowienia".

Z podanych informacji wynika, że prezydent Czech zmaga się z cukrzycą, która obecnie wywołała problemy z nerkami. Od kwietnia br. Zeman porusza się tylko na wózku inwalidzkim.

Zobacz także: Burza po materiale TV Trwam. Biedroń komentuje
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić