o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Paweł Kukiz wstrząśnięty. Pokazał, co go spotkało. Mówi wprost: błagam

403
Podziel się

Na Facebooku Pawła Kukiza pojawił się nowy post. Polityk udostępnił zdjęcia ulu, na którym widzimy... martwe pszczoły.

Paweł Kukiz wstrząśnięty. Pokazał, co go spotkało. Mówi wprost: błagam
Paweł Kukiz udostępnił poruszający wpis na Facebooku (Getty Images, NurPhoto)
bEDgZKlh

"To są martwe pszczoły... Jedna z czterech posiadanych przeze mnie pszczelich rodzin... Najlepsza... Ogromnie pracowita... " - tak rozpoczyna się emocjonalny wpis Pawła Kukiza na Facebooku. Polityk chciał w ten sposób pokazać, jak kończy się spryskiwanie środowiska środkami na komary.

Paweł Kukiz wrzucił poruszający apel na Facebooka

Polska walczy obecnie z plagą komarów. W większych miastach, żeby zmniejszyć liczbę komarów, stosuje się specjalne zabiegi opryskiwania. Są one jednak nie tylko szkodliwe dla komarów. Cierpią na tym także inne owady.

bEDgZKlj

Paweł Kukiz udostępnił dwa zdjęcia, na których widzimy masę martwych pszczół. Muzyk podkreślił, jak wiele mówi się o tym, żeby "opryski robić po 20, kiedy pszczółki są już w ulu". Jednak jego zdaniem nie wszyscy się tym przejmują.

Ja rozumiem, że mamy plagę komarów, że gryzą, że swędzi, ale błagam - sami na świecie nie jesteśmy, a jeśli pszczół braknie, to i nas nie będzie - napisał Paweł Kukiz.
bEDgZKlp

Dlaczego pszczoły są ważne? Przy okazji zdobywania nektaru zapylają one rośliny. Te mogą później wydać znacznie więcej plonów. Ponadto owoce są ładniejsze i większe. Dzięki pszczołom zwierzęta również mają pożywienie.

Zobacz także: Zobacz także: Światła w deszczu są obowiązkowe. Nie te do jazdy dziennej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDgZKlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(403)
stary bartnik
rok temu
Te pszczoły padły z głodu. Trzymacz tych pszczół ( nie nazwę go pszczelarzem) zabrał miód, nie zostawił "żelaznego zapasu", zapomniał że jest okres bezpożytkowy, a że rodzina była silna, dużo czerwiu - szybko zapas pokarmu się skończył i efekt jak na zdjęciach. Przy zatruciach pszczoły nie wracają do ula lub w większości leżą przed wylotkiem a nie wszystkie na dennicy
samnina
rok temu
Początkowo było 40 uli,został jeden,ale czy dotrwa do następnego roku?Mały zapas miodu jeszcze mam--bo nie jem.I tak koniec!
rgrgr
rok temu
ciekawe że wcześniej go to nie ruszało jak hodowcy alarmowali. dopiero jak sam dostał po łbie to widzi problem.
bEDgZKlL
LECIMY🤣
rok temu
🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝najprzód🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
Fox
rok temu
Paweł straciłem dla Ciebie szacunek gdy się dowiedziałem, że potrafiłeś byc mysliwym zabijając nie z głodu a dla ćwiczenia ;oka;..
Furman
rok temu
Współczuję, jest to niewątpliwie wielka przykrość, a zarazem głupota!!!! Panie Kukiz jeżeli dobrze pamiętam to Pan jest tym który chciał wiele rzeczy zmienić w tym kraju - i to było cudowne. Rzeczywistość była bardziej okrutna, wsadził Pan 4 litery w ławach poselskich i zapomniał Pan o reszcie, między innymi i o tym co się wydarzyło. A więc do kogo ma Pan teraz pretensje - więcej wojny wprowadzajcie na pewno będzie się nam żyło lepiej?
Racjonalista
rok temu
"Pokazał, co go spotkało." A co? A co? Nareszcie ktoś mu splunął w twarz???
patokatol
rok temu
Karolina Woźniak ! Jaką Ty szkołę kończyłaś? Zdjęcia ulu czy ula (dopełniacz kogo czego)?
Przyrodnik
rok temu
Pis doprowadzi do ekoznisty żyją tek które do PISu nie należą. Pszczoły tez
Tytrew
rok temu
Zdjecia z ululu z wysp Samoa ?
2Q2 as
rok temu
To ni tak jak myślisz... Takie same 0
Kod
rok temu
PGb i wiadomo0
ULU
rok temu
ha ha ha
bEDgZKlD
Lotto
rok temu
Niech czeka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić