aktualizacja 

Pawłowicz nie kryje złości. "Polacy tego nie chcieli"

116

W środę rano, 20 grudnia 2023 roku Ylva Johansson, komisarz UE ds. wewnętrznych, podała, że prezydencja hiszpańska i Parlament Europejski w końcu zawarły porozumienie ws. paktu migracyjnego. Wiemy, co to oznacza dla Polski. Sprawę skomentowała już Krystyna Pawłowicz. Była posłanka PiS nie kryła złości.

Pawłowicz nie kryje złości. "Polacy tego nie chcieli"
Krystyna Pawłowicz o przymusowej relokacji. (PAP, LESZEK SZYMAŃSKI)

Jak informuje teraz portal wpolityce.pl, pakt ten oznacza tak naprawdę "przymus relokacji m.in. do Polski legalnych i nielegalnych imigrantów". Do tematu od razu odniosła się w serwisie X (dawniej Twitter) Krystyna Pawłowicz.

Otóż, była posłanka PiS i sędzia Trybunału Konstytucyjnego udostępniła tam wpis Zygfryda Czabana. "Teatrzyk lalek odwrócił naszą uwagę od newsa dnia: Tusk zaakceptował przymusową relokację. Rzecz jest zaklepana" - napisał mężczyzna. Krystyna Pawłowicz wtrąciła do tego swoje trzy grosze.

Polacy w większości tego NIE CHCIELI !!! - skwitowała krótko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poranny wpis Pawłowicz. Reakcja była błyskawiczna

Porozumienie ws. paktu migracyjnego. Pawłowicz grzmi: "Polacy tego nie chcieli"

Internauci z chęcią komentowali post Pawłowicz. "Od razu po wyborach napisałem, że od tamtej chwili Polaków nikt już o nic nie będzie pytał" - wytknął jeden użytkownik. "To było do przewidzenia" - wskazywała następna osoba. "Chyba chcieli. Przecież głosowali za ***** ***. Teraz z ciapatymi będą palić lulki" - dodawała inna.

Do zawartego porozumienia ws. paktu migracyjnego odniósł się też w serwisie X na swoim koncie poseł Prawa i Sprawiedliwości - Paweł Jabłoński.

Przyspieszają. Komisarz UE ds. wewnętrznych @YlvaJohansson ogłosiła właśnie porozumienie ws. paktu migracyjnego. Wprowadza on zasadę "przymusowej solidarności" – która w praktyce oznacza, że do Polski mogą być przymusowo relokowani nielegalni imigranci. Jeśli pakt zostanie ostatecznie przyjęty, decyzja w tej sprawie nie będzie należeć do naszego kraju – a do Komisji Europejskiej i Rady UE. Ostrzegaliśmy - podał stanowczo Jabłoński.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić