Pawłowicz przypomina o ważnym święcie. Wielu nie miało o nim pojęcia

44

Krystyna Pawłowicz przypomniała internautom na Twitterze, że 14 kwietnia obchodzone jest Święto Chrztu Polski. Z tej okazji była posłanka przytoczyła nawet fragment Preambuły Konstytucji RP.

Pawłowicz przypomina o ważnym święcie. Wielu nie miało o nim pojęcia
Krystyna Pawłowicz przypomniała o ważnej dacie (Twitter)

Krystyna Pawłowicz lubi podkreślać swoją pobożność w sieci. 70-latka przy okazji katolickich świąt przekazuje na Twitterze życzenia internautom. Co jakiś czas publikuje też grafiki ze świętymi. Była posłanka potrafi również zaskoczyć, poprzez przypomnienie obserwatorom o mniej medialnych świętach, które nie zawsze bywają zaznaczone w kalendarzu. Na jej koncie na Twitterze znajdziemy też fragmenty modlitw.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W środę 13 kwietnia Krystyna Pawłowicz po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Na jej profilu pojawił się wpis, w którym przypomniała internautom, że dzień później obchodzone jest Święto Chrztu Polski. Była posłanka zaznaczyła, że słowa o "chrześcijańskim dziedzictwie narodu" są nawet zawarte w Preambule Konstytucji RP. Pawłowicz ozdobiła post grafiką z władcą Mieszko I oraz jego żoną Dobrawą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kilkaset osób polubiło wpis Pawłowicz. Nie zabrakło również internautów, którzy zostawili komentarz. Wielu napisało po prostu "Amen".

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić