Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Pawłowicz przypomina o ważnym święcie. Wielu nie miało o nim pojęcia

36
Podziel się:

Krystyna Pawłowicz przypomniała internautom na Twitterze, że 14 kwietnia obchodzone jest Święto Chrztu Polski. Z tej okazji była posłanka przytoczyła nawet fragment Preambuły Konstytucji RP.

Pawłowicz przypomina o ważnym święcie. Wielu nie miało o nim pojęcia
Krystyna Pawłowicz przypomniała o ważnej dacie (Twitter)

Krystyna Pawłowicz lubi podkreślać swoją pobożność w sieci. 70-latka przy okazji katolickich świąt przekazuje na Twitterze życzenia internautom. Co jakiś czas publikuje też grafiki ze świętymi. Była posłanka potrafi również zaskoczyć, poprzez przypomnienie obserwatorom o mniej medialnych świętach, które nie zawsze bywają zaznaczone w kalendarzu. Na jej koncie na Twitterze znajdziemy też fragmenty modlitw.

W środę 13 kwietnia Krystyna Pawłowicz po raz kolejny stanęła na wysokości zadania. Na jej profilu pojawił się wpis, w którym przypomniała internautom, że dzień później obchodzone jest Święto Chrztu Polski. Była posłanka zaznaczyła, że słowa o "chrześcijańskim dziedzictwie narodu" są nawet zawarte w Preambule Konstytucji RP. Pawłowicz ozdobiła post grafiką z władcą Mieszko I oraz jego żoną Dobrawą.

Kilkaset osób polubiło wpis Pawłowicz. Nie zabrakło również internautów, którzy zostawili komentarz. Wielu napisało po prostu "Amen".

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
LLLLLL
5 miesięcy temu
Niech się chrzci.
Ojczym Rydzyk
5 miesięcy temu
Mam w odbycie kondoma i owsiki.
antykom
5 miesięcy temu
Neokomuna i lewactwo to gorsze niż plagi egipskie!
zak.opcja nie...
5 miesięcy temu
To nie jest święto. Too dzień oddania władzy w ręce czarnych i narzucenie ideologii katolickiej.
Lilia
5 miesięcy temu
Krycha chłopie, lepiej idź coś zeżreć.
Przykład z gó...
5 miesięcy temu
Obecnie panujący nierząd codziennie ograbia polskie społeczeństwo o okrągły milion euro dziennie, więc nic dziwnego że nie starcza na tacę. Kulawy z pinokiem jako naczelni grabieżcy i nieudacznicy biegający do kościoła pokazują hipokryzję tej wiary, a Polacy to widzą i oceniają
Emerytka
5 miesięcy temu
Pawełku jak Ci się inni nie podobają to sam wyjedz,każdy z nas płaci podatki w tym kraju i jest takim samym obywatelem Polski jak Ty ale każdy ma prawo do swojego zdania i poglądów, podobno Polska to kraj demokratyczny i z tego co mi wiadomo to jeszcze nie jesteśmy krajem wyznaniowym, plujecie na muzułmanów, żydów a jesteście tacy sami, chcecie wszystkich podporządkować, zapewniam Ciebie i Tobie podobnym że nie damy się wygonić z własnej ojczyzny bo tak się katolikom podoba a tak naprawdę to kto Was PiS-ców będzie utrzymywał jak wyjadą Ci co nie popierają PiS-u, pomyślałeś o tym, zostanie niecałe 30% narodu i kto utrzyma tą nienażartą partię rządzącą i was liczących na wszelkie socjale.
Jan
5 miesięcy temu
Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa To nie przez Tuska i opozycję Polska nie dostaje dotacji, tylko przez PiS, konfederację,Krystynę Pawłowicz, Kaję Godek, Rydzyka i inne konserwatywno religijne partie i środowiska a przede wszystkim przez Kaczyńskiego. Kaczyński podpisał umowę, a tym samym zobowiązał siebie i Polskę do przestrzegania zasad umowy z Unią Europejską, które brat Lecha, Jarosław Kaczyński i jego partia oraz wspomniane osoby łamią. I jednocześnie prawica chronią religię i kulturę łacińską, którą kiedyś narzuciły Polsce te same państwa, które obecnie nazywają się Unią Europejską.
Anty elity
5 miesięcy temu
Cezary 1 tyg. temu zgłoś W teoriach spiskowych prawica straszy elitami, które sprawią że ludzie będą niewolnikami elit i będą pracować za miskę ryżu a Morawiecki jest prawicowo religijnym radykałem i powiedział że ludzie mają zapierdalać za miskę ryżu i jakaś babka z pis powiedziała, że to absurd żeby ludzie decydowali na co wydają swoje pieniądze i jakie podejście do ludzi biednych ma konfederacja i ludzie typu Janusz Korwin czy Donald Trump(odpowiedź, pogardliwe i instrumentalne) Religie i elity uczłowieczyli płody, embriony, zygoty i zarodki nazywając je dziećmi oraz zakazują antykoncepcji i aborcji oraz nakazują ludziom zawierać tradycyjne małżeństwa po to żeby ludzie rodzili jak najwięcej dzieci bo kapłani i elity potrzebują jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli ich wojnach oraz żeby elity i kapłani mieli kogo gnębić i nad kim się wywyższać! I dlatego elity i religie zmuszają ludzi do posiadania jak najwięcej dzieci i o to cała prawda o tym co tak naprawdę kryje się za zakazem antykoncepcji i aborcji pod przykrywką ochrony życia oraz tępieniu homoseksualizmu, gender i lgbt oraz o ochronie instytucji małżeństwa. Aborcja, antykoncepcja, homoseksualizm, bezwyznaniowość oraz nie zawieranie tradycyjnych małżeństw w świątyniach są niewygodne dla władców państw (np prezydent, cesarz, król) elit i kapłaństwa i dlatego z tym walczą i je demonizują. I kąpani oraz elity propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów feudalnych i utrzymać status quo za wszelką oraz żeby znowu wsztscy byli wierzący, hetero oraz robili kapłanom i elitom następnych niewolników. Konserwatyści i religijni fundamentaliści z Watykanu propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów sprzed rzezi hugenotów i rewolucji francuskiej oraz żeby zatrzymać proces laicyzacji świata oraz żeby znowu każdy aspekt życia społecznego był kontrolowany przez elity i podporządkowany religiom patriarchalnym (np islam w Pakistanie i Arabii Saudyjskiej, judaizm w Izraelu, katolicyzm w Polsce, prawosławie w Rosji, protestantyzm w Niemczech, anglikanizm w Wielkiej Brytanii itd)
Grzegorz
5 miesięcy temu
niedługo z powodu gigantycznej podwyżce węgla niektóre rodziny będą marznąć bo nie będzie ich stać na opał, ale ważne, że będziemy marznąć w duchu prawdziwie katolickim. Oraz z powodu infalcji i podatków, które pis mnoży na potęgę Polacy umrą z głodu a potem będą pod zaborem rosyjskim u Putina i polski na mapie nie będzie ale za to będzie wszystko w duchu konserwatywno katolickim! Wartości dla pisu, konfederacji i środowisk prawicowo religijnych są najważniejsze, zwłaszcza te, które Polska przyjęła pod przymusem i groźbą wojny! Polska przyjęła chrzest pod przymusem i groźbą wojny! Polska prawica czepia się jej, że Unia Europejska narzuca Polsce wartości i jednocześnie prawica chroni wiarę i ideologię narzuconą nam przez te same państwa, które teraz nazywają się Unią Europejską i oczekują żeby Polska pozbyła się modelu społeczno kulturowego który sama kiedyś nam narzuciła i zastąpiła go innym modelem społeczno kulturowym.
Maquintosh
5 miesięcy temu
Ciekawe co by powiedziała gdyby teraz Jarosław chciał u nas wprowadzić np. islam, taki jak wtedy Mieszko chrześcijaństwo.. hihihihihi
Jarek Jakimow...
5 miesięcy temu
Czemu ona jeszcze nie jest w szpitalu psychiatrycznym 😵
Naród Polski
5 miesięcy temu
11 lipiec wspomnienie zbrodni Wołyńskiej. Do dziś nie padły słowa przepraszamy . Przykra sprawa
mumtyt
5 miesięcy temu
Nagle konstytucja ma jakieś znaczenie? Jej już nikt nie bierze na poważnie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić