aktualizacja 

"Widziałam kawałek rtęci". Po tych słowach internauci nie wytrzymali

1474

Ogromne kontrowersje wywołała na Twitterze swoim komentarzem Krystyna Pawłowicz. 70-latka postanowiła zażartować z sytuacji kryzysowej na Odrze. Nie zabrakło również uszczypliwości z jej strony w kierunku opozycji.

"Widziałam kawałek rtęci". Po tych słowach internauci nie wytrzymali
Pawłowicz postanowiła zażartować z sytuacji w Polsce (Twitter)

Krystyna Pawłowicz kontynuuje podczas wypoczynku na wakacjach. Po wizycie nad polskim morzem pochwaliła się podróżą do Nowego Jorku. Miejsca nie można jednak być pewnym w stu procentach, gdyż niedawno 70-latka zażartowała z internautów, twierdząc, że przebywa na Korsyce. Zdradził ją jednak polski napis na opublikowanej fotografii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Katastrofa ekologiczna na Odrze. Krystyna Pawłowicz dworuje z opozycji

Pomimo wakacyjnego charakteru wpisu nie zabrakło typowej dla Pawłowicz uszczypliwości. Pani polityk stwierdziła w komentarzu, że "W rzece Hudson widziała kawałek rtęci". Po tych słowach dodała: "Czy nasza opozycja też tam była…?". Jak wiadomo jest to nawiązanie do dramatu ekologicznego, który rozgrywa się obecnie w wodach Odry.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Skąd tyle jadu i nienawiści w Pani?"

Komentarz Krystyny Pawłowicz nie spodobał się wielu internautom. Niektórzy postanowili jej odpowiedzieć. Pojawiło się wiele gorzkich słów skierowanych pod adresem byłej posłanki. Komentujący nie mieli dla niej litości. Jeden z nich zasugerował nawet, że z chęcią dałby się jej napić roztworu wody i chlorku rtęci. Zapewne kontakt człowieka z substancją zakończyłby się śmiercią.

Dałbym Pani wypić kieliszek. Roztworu wody i chlorku ... rtęci. Co prawda nie kulki, ale też dobrze smakuje - napisał rozwścieczony internauta.
Skąd tyle jadu i nienawiści w Pani? I po co? - zapytał komentujący.
To jest zadziwiające, że pracuje Pani w Trybunale, a język jakby jest mi znajomy z dzielnic, które raczej omijam, żeby nie dostać w twarz - podsumował użytkownik Twittera.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić