Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Pawłowicz zmieszała go z błotem. "Chamstwo, arogancja i bezczelność"

345
Podziel się:

Poseł Lewicy Tomasz Trela zapowiada złożenie zażalenia na postanowienie prokuratury o umorzeniu postępowania wobec Krystyny Pawłowicz. "Chamstwo, arogancja i bezczelność. Pani Krystyna Pawłowicz będzie ukarana, musi być. Nie odpuszczę" – zapowiedział Tomasz Trela.

Pawłowicz zmieszała go z błotem. "Chamstwo, arogancja i bezczelność"
Krystyna Pawłowicz (PAP)

Sprawa dotyczy wydarzeń z kwietnia, kiedy poseł Tomasz Trela złożył wniosek do prezes Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ujawnienia oświadczeń majątkowych sędziów. Jak wiadomo Krystyna Pawłowicz i innych czterech sędziów TK zawnioskowało do prezes Julii Przyłębskiej o utajnienie ich oświadczeń majątkowych.

Była posłanka Pi, Krystyna Pawłowicz zareagowała wówczas bardzo ostrym komentarzem pod adresem Tomasza Treli. Wyzwała go od "chamów i dziadów"

Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana, pod stół i odszczekać ! [pisowania oryginalna - przyp. red] - napisała w kwietniu Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Na początku maja Tomasz Trela złożył wniosek do prokuratury na Krystynę Pawłowicz w trybie artykułu 226. "Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Jak czytamy na stronie Lewicy, prokuratura poinformowała o umorzeniu postępowania. pomimo tego, iż nie jest przekonana o niewinności pani Pawłowicz. "Nie oznacza to jednak, że nie jest to czyn bezprawny. Biorąc pod uwagę użyte słownictwo czyn ten może stanowić występek określony w art. 216 paragraf 1 i paragraf 2 Kodeksu karnego zniewaga za pomocą środków masowego komunikowania. Nie rozstrzygając jednoznacznie czy do wypełnienia znamion przestępstwa faktycznie doszło zwrócić uwagę na fakt, iż są to przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego" - czytamy w uzasadnieniu prokuratury.

Tomasz Trela zapowiedział, że złoży zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie.

Chamstwo, arogancja i bezczelność Pani Krystyna Pawłowicz będzie ukarana, musi być. Nie odpuszczę – poinformował na Twitterze.
Zobacz także: Putin już nie ufa swojemu wywiadowi? "Może to jest tylko przykrywka"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(345)
bogu
2 miesiące temu
Jakiś pisarz o którym nikt do dziś nie słyszał wyzwał Prezydenta od idiotów i pozostał bezkarny a jedna stara zgorzkniała i złośliwa staruszka za plucie o obrażanie policjantów dostała od sądu za to odszkodowanie Takie państwo prawa.
LEO 31
2 miesiące temu
W sprawie swego ojca prokurator generalny "zz-rodo",był bardzo aktywny,a w temacie"niezłomnej dziewicy"jakoś nie wykazuje stosownych działań
ciekawe
2 miesiące temu
Co na to ZZ będący prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości?
niestety
2 miesiące temu
Takiej buty i arogancji urzędników państwowych nawet za Bieruta nie było w Polsce. PiS może się doigrać za bezkarność swoich funkcjonariuszy.
Erwin
2 miesiące temu
Czy Pawłowicz już się najadła?
gospodarz
2 miesiące temu
uPOśledzeni tu piszą
sdfvgdfs
2 miesiące temu
Prokurator jest niedoukiem albo specjalnie pod Ziobrę taką durontę napisał. Wszak przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego, których dopuścili się funkcjonariusze publiczni, a takim właśnie jest Krysia, są ścigane tak, jak z oskarżenia publicznego.
w imię Boga
2 miesiące temu
taki osobnik jak pawłowiczówna ze swoim chamstwem powinna mieć zakaz pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej
tzw
2 miesiące temu
e „profesór” micha grochówy, pajda chleba i do ławki tzw tk
dno
2 miesiące temu
Premier rządu to już nie tylko patologiczny kłamca ale oszust, multimilioner, oligarcha który jak się okazuje , że ma obciążenie działkami, obligacjami, akcjami i wieloma innymi aferami. W PiS nepotyzm, korupcja, złodziejstwo rozlało się już na taką skalę jakiej od wojny nie było. Ludzie PiS myślą, że skoro szef partii, skoro premier może i ma za sobą machloje to nam też dola się należy.
Hmmm.
2 miesiące temu
Macierewicz, Pawłowicz, Gapiński, Suski, Morawiecki, Obajtek, Mejza... Żadna władza do tej pory, nie była tak przychylną dla osób z głębokimi upośledzeniami.
rom
2 miesiące temu
a jak ma mówic i pisać to coś z wrodzoną wadą intelektualną ?
Stormblade
2 miesiące temu
Nie do zdarcia jest ta persona.Kompleksy w przez brak męża,dzieci,rodziny mają swoje pokłosie w postaci negatywych konotacji emocjonalnych które targają panną Krystyną jak tajfun proporzec.Do tego zapalnik w postaci błędnie pojetęgo patriotyzmu podszytego obcymi nam tradycyjnie religijnymi ,mitycznymi teoriami spiskowymi robi nieodwracane,psychiczne spustoszenie.
i tyle
2 miesiące temu
Jaka religia tacy wyznawcy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić