Aresztowanie w lubuskim. Matka przeczytała pamiętnik córki. Poszła na policję

143

Nauczyciel podstawówki w Zielonej Górze uwiódł 14-latkę. Miał obiecywać nieletniej ślub i obdarowywać ją prezentami w zamian za kontakty seksualne. O wszystkim dowiedziała się jej matka. Pedofil trafił do aresztu.

Aresztowanie w lubuskim. Matka przeczytała pamiętnik córki. Poszła na policję
58-letni nauczyciel molestował swoją uczennicę (Istock)

58-letni nauczyciel pracował w Szkole Podstawowej nr 8 w Zielonej Górze. Tam poznał 14-latkę, którą wykorzystywał seksualnie. Jarosław T. obdarowywał uczennicę przeróżnymi prezentami, aby zbudować zaufanie. Potem obiecywał nieletniej ślub. O wszystkim dowiedziała się matka dziewczynki, która odkryła pamiętnik 14-latki.

Pedofil został aresztowany

Kobieta powiadomiła o zdarzeniu policję i prokuraturę. Śledczy dotarli do dowodów i zatrzymali nauczyciela. Przedstawili mu już zarzuty. Dodatkowo Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Ze względu na charakter sprawy nie ujawnia się szczegółowych ustaleń śledztwa.

Jak podaje Newslubluski.pl rodzina wyprowadziła się już Zielonej Góry. Wszystko po to, by uczennica nie była wyśmiewana przez kolegów.

Mieszkańcy dzielnicy Jędrzychów, gdzie mieści się Szkoła Podstawowa nr 8 są wstrząśnięci zachowaniem nauczyciela. Przyznają jednak, że Jarosław T. znany był z agresywnego odnoszenia się do członków rodziny. Ponadto 58-latek zdarzało się często niestosownie odzywać się do dzieci w szkole. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Zobacz także: Rowerzysta rozbił szybę i uciekł. Wszystko nagrał inny kierowca
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić