aktualizacja 

Personel Białego Domu otrzymał polecenie. Kilka godzin później je odwołano

47

W Białym Domu trwają przygotowania do wprowadzenia się kolejnego prezydenta – Joe Bidena. W związku z tym do członków personelu wysłano mail ze szczegółową instrukcją. Nie minęło kilka godzin, gdy nadeszła druga wiadomość z prośbą o zignorowanie pierwszej.

Personel Białego Domu otrzymał polecenie. Kilka godzin później je odwołano
Donald Trump na balkonie Białego Domu (Getty Images, Win McNamee , Staff)

Mail, który otrzymali pracownicy Białego Domu, zawierał instrukcję, jak przygotować biuro przed wprowadzeniem się Joe Bidena. Cały proces obejmował kilka punktów.

Biały Dom – przygotowania do prezydentury Joe Bidena

Jak podaje Yahoo News, personel poproszono o opróżnienie szafek i biurek. Mieli także wyczyścić lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zwrócić wszystkie materiały biurowe, na których znajduje się symbol Białego Domu.

Pracowników poinformowano także, że od 4 stycznia zaczną być zwalniani z Białego Domu. Z kolei ostatnia wypłata miała wpłynąć na ich konta do 19 stycznia.

Zobacz także: Zobacz też: Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA

Kilka godzin po nadejściu instrukcji nastąpiła zaskakująca sytuacja. Do członków personelu Białego Domu wysłano kolejnego maila, w którym poproszono, aby zignorowali wcześniejszą wiadomość. Polecono im również, aby w najbliższych dniach spodziewali się nowych informacji.

Inauguracja Joe Bidena na prezydenta USA ma rozpocząć się 19 stycznia. Opinia publiczna wciąż nie zna terminu, gdy Donald Trump ostatecznie wyprowadzi się z Białego Domu, by mógł przenieść się tam nowy lider.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić