Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. ABA
|
aktualizacja

Rosja ma tajną broń. Wywołuje niepokojące objawy. Naukowcy opublikowali raport

118
Podziel się:

Badania przeprowadzone w USA wskazują, co mogło spowodować tajemniczy syndrom hawański. W 2017 roku amerykańscy dyplomaci pracujący na Kubie i w Chinach zauważyli u siebie szereg niepokojących objawów neurologicznych.

Rosja ma tajną broń. Wywołuje niepokojące objawy. Naukowcy opublikowali raport
(Pixabay)

W 2017 r. media obiegła wieść o "syndromie hawańskim", który dotknął amerykańskich dyplomatów pracujących na Kubie. Skarżyli się na dziwne odczucia i dźwięki. Wielu z nich cierpiało na bezsenność, zawroty głowy, nudności, problemy z koncentracją, czy też zaburzenia wzroku i słuchu.

"Syndrom hawański" spowodowały mikrofale

Śledztwo prowadzone przez FBI nie dało wówczas żadnych rezultatów, ale wciąż prowadzono w tym zakresie badania. Według najnowszych ustaleń syndrom hawański spowodowały mikrofale, które emituje m.in. kuchenka mikrofalowa.

Na potrzeby najnowszych badań porównano ilość istoty białej u chorujących dyplomatów z jej ilością u zdrowych ochotników. U dyplomatów jej ilość wynosiła średnio 542 cm3, u ochotników było to 569 cm3. Ponadto amerykańscy dygnitarze mieli znacznie słabszą sieć połączeń w obszarach mózgu odpowiedzialnych za przetwarzanie dźwięków i obrazów.

Zobacz także: Nowy gatunek z dna oceanu. Tajemnicze stworzenie nagrała kamera

National Academies of Sciences przygotowało specjalny raport, o którym wspomina NBC News. Wynika z niego, że wiele charakterystycznych symptomów mogło powstać właśnie przez impulsowanie energii. Wciąż jednak nie jest jasne, jak do tego wszystkiego doszło i co mogło emitować fale.

Dyplomaci wierzą, że zostali narażeni na działanie specjalnej broni skonstruowanej przez Rosjan. Na to jednak nie ma dowodu, a z raportu jasno wynika, że fale nie zostały wyemitowane jako potencjalna broń. Według ekspertów potrzebne jest dalsze dochodzenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(118)
Kopytko
2 lata temu
Aż się prosi "niezależna" komisja do zbadania mikrofal na nowogrodzkiej i zanik istoty białej.
Tedy
2 lata temu
Nasi politycy, od lewa do prawa wykazują zanik istoty białej.
Swok
2 lata temu
Dobrze ze to nie nowiczok
dracov6664
2 lata temu
Dlatego u mnie w domu nie ma mikrofalówki.
Mortar
2 lata temu
Mój kumpel testuje mikrolakowke za ścianą gdzie śpi jego teściowa na razie bez rezultatów
M>3
2 lata temu
Używają tej broni na Fb. Obiawy to halucynacje i dźwięk w uszach.Fosa znów nadaje.
Gay
2 lata temu
Thats gay
ha ha ha ha
2 lata temu
Jaka tajna? Wszyscy wiedzą o "szczepionce" i nikt jej nie chce.
Puks.
2 lata temu
Dlaczego to zaraz musi być tajna broń Rosji?, nie może to być tajna broń amerykańska, albo kogoś innego, zastosowana w znaczących państwach na Kubie i w Chinach?. Jeżeli to ma być broń rosyjska to ci Rosjanie muszą być nadzwyczajnymi specjalistami, że ta niby ich broń nie poraziła Kubańczyków i Chińczyków, a tylko wybrała do porażenia samych Amerykanów. Czy to nie jest przypadkiem bzdura, mająca na celu znowu prowokacyjne oskarżenie Rosji?. Piszę się, że jak na razie nie ma na to dowodów, że to jest rosyjska tajna broń. Jeżeli tak, to po co piszę się o Rosji?. A jak to było z tą tajną, groźną, w różnych rodzajach, bronią w czasie bandyckiej, krwawej wojny w Wietnamie, wypróbowywaną na Wietnamczykach?. Jakie były z tego skutki i jak wyglądały tam ponoć narodzone dzieci przez rodziców porażonych tą bronią?. Czy nie warto już wreszcie skończyć z tymi wojnami i wzajemnym posądzaniem, czy oskarżaniem i zacząć żyć w zgodzie oraz wzajemnie sobie pomagać w pokojowym, dobrosąsiedzkim i zgodnym życiu?. Aktualnie świat powinien skupić się nad likwidacją groźnego koronawirusa, bo coraz to więcej jest zarażeń i śmiertelnych zgonów. Jak w takim świecie żyć dalej?
Olo
2 lata temu
Polecam serdecznie 5G. To prawie to samo. Przecież według "naukowców" 5G nie szkodzi.
maxxx
2 lata temu
Po naszych politykach Widać jak polityka łamie kręgosłupy i odmóżdża nietrzeba Putina z mikrofalówką
Marek 🐬
2 lata temu
Już dawno o tym wspominałem tylko pod trochę pod innym kątem ,chodzi folk o telefony komórkowe. Żaden proplen wyprodukować telefon który będzie emitować takie fale elektryczne lub elektromagnetyczne , dlatego w obecnych czasach telefony komórkowe to śmiertelne zagrożenie . Ja osobiście mam telefon że oprócz tradycyjnego wyłączania mogę wyjść baterię, a nie jak ostatnio są w prujcji telefony gdzie nie można tego zrobić w prosty sposób lub wcale , nawet jak wyłączymy telefon to bez wyjęcia bateria telefon dalej jest w fazie działania. Zwłaszcza telefony produkowane przez ChRL są moim zdaniem bardzo niebezpieczne , jak wiadomo ChRL to sojusznik militarny Rosji , a broń ma zastosowanie w różnych urządzeniach telefon to idealna broń która po cichu może doprowadzić człowieka do choroby lub śmierci . Najwyższy czas aby nauka na całym świecie zajęła się badaniem dokładnie jak telefony komórkowe mogą wpłynąć na zdrowie człowieka.
Bellatu
2 lata temu
Jak nic nie wiadomo to na pewno Rosjanie ale teraz coraz częściej przejmują to Chińczycy
Tomek
2 lata temu
Wreszcie,to macie swój brak szkodliwości sieci 5G. Ten cały system musi się skończyć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić