"Piekło czeka". Wałęsa pokazał zdjęcia. Poruszenie na Facebooku

541

Lech Wałęsa nadal korzysta z hotelowych udogodnień podczas wakacyjnego pobytu w Mikołajkach. Tym razem były prezydent zamieścił na Facebooku zdjęcia, na których został wysmarowany ciemną mazią. - Piekło czeka - stwierdził. Post spotkał się z dużym odzewem internautów.

"Piekło czeka". Wałęsa pokazał zdjęcia. Poruszenie na Facebooku
Lech Wałęsa pokazał zdjęcia z wypoczynku w Mikołajkach (AKPA)

Wakacje Lecha Wałęsy rozpoczęły się na całego. Były prezydent przebywa od 8 sierpnia w luksusowym "Hotelu Gołębiewskim" na Mazurach. Pomimo urlopu nadal bardzo aktywny jest na Facebooku. Jego obserwujący mogą liczyć na codzienną i bardzo dokładną fotorelację z wakacji. Jak dotąd noblista pokazywał m.in. zdjęcia z basenów, stołówki czy hotelowego pokoju.

10 sierpnia były prezydent powitał internautów fotografią na balkonie. Wałęsa pozował na tle jeziora z uśmiechem na ustach. Komentujący zwrócili uwagę na wymowny gest noblisty, który pokazywał jeden kciuk w górę, a drugi w dół.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Poranna fotografia okazała się jedynie przystawką dla fotograficznego dania głównego. Kilkanaście minut później na profilu Lecha Wałęsa pojawiła się fotorelacja z jego kolejnej wizyty na basenie. Widzimy na nim noblistę wysmarowanego ciemną mazią, przypominającą błoto.

No cóż, piekło czeka - skomentował Wałęsa.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Fotorelacja wzbudziła duże zainteresowanie internautów. Tradycyjnie wielu komentujących przekazało Lechowi Wałęsie pozytywne życzenia. Nie zabrakło również osób, które podchwyciły żart byłego prezydenta i napisały, że mają nadzieje na zaprowadzenie przez niego porządku w piekle.

Może wreszcie i w piekle zapanuje porządek. Bo teraz to nawet nie wiadomo, kogo przyjmują i z kim będzie się miało nieprzyjemność smażyć w smole - napisała jedna z komentujących.
Z Panem nawet piekło nie jest straszne. Serdecznie pozdrawiam Panie Prezydencie - skomentowała internautka.
Zobacz także: Mikołajki. Niezwykłe odkrycie przy budowie apartamentów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić