Kim jest tajemniczy człowiek, który pomagał policji? Nowe informacje

308

6 sierpnia w Lubinie doszło do interwencji policji, podczas której zmarł 34-latek. Na nagraniu widać, że osoba nieumundurowana pomaga funkcjonariuszom. Wyjaśnienie policji jest co najmniej zastanawiające.

Kim jest tajemniczy człowiek, który pomagał policji? Nowe informacje
Zdjęcie z nagrania. (YouTube)

6 sierpnia doszło w Lubinie do głośnej interwencji policyjnej. Podczas niej zmarł 34-latek. Nagranie świadka zdarzenia obiegło sieć, a sprawą żyje teraz cała Polska. Historię opisaliśmy tutaj: Śmierć po interwencji w Lubinie. Wyciekło nagranie. Giertych pyta: "Co to jest???"

Na wideo widać, że osoba nieumundurowana pomaga funkcjonariuszom. Z nagrań z pobliskiego monitoringu widać, że uśmiecha się do jednej z funkcjonariuszek przy pożegnaniu tak, jakby oboje się znali. W międzyczasie podczas trwania zatrzymania mężczyzna w białej bluzie z plecakiem ma wrócić z torbą, z której wyjmuje przedmiot przypominający pałkę policyjną.

Czy w wydarzeniu brał udział policjant w cywilu? "Fakt" zwrócił się do policji i prokuratury z pytaniem, kim może być tajemniczy przechodzień, jednak odpowiedź służb wciąż pozostawia wątpliwości.

Nie chciałbym się odnosić do tego pytania w związku z tym, że prowadzone są dokładne czynności mające na celu wyjaśnienie udziału wszystkich osób, które brały w tych wydarzeniach udział - mówi "Faktowi" podkomisarz Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Rzeczniczka Porozumienia o podwyżkach dla polityków. Ma pomysł
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić