Wałęsa wypoczywa w "Gołębiewskim". Na zdjęciach w oczy rzuca się coś innego

580

Lech Wałęsa przebywa na wakacjach poza domem. Były prezydent zamieścił na Facebooku relację zdjęciową z basenów "Hotelu Gołębiewskiego". Internauci zwrócili uwagę na złoty łańcuszek noblisty.

Wałęsa wypoczywa w "Gołębiewskim". Na zdjęciach w oczy rzuca się coś innego
Lech Wałęsa przebywa na wakacjach poza domem (Facebook)

Lech Wałęsa niewątpliwie wie jak korzystać z życia. Były prezydent przebywa teraz na wakacjach w Mikołajkach. Noblista wybrał pobyt w luksusowym "Hotelu Gołębiewskim", gdzie może skorzystać z wielu udogodnień.

Już na początku swojego pobytu były prezydent wybrał się na strefę basenów. Tam skorzystał między innymi z jacuzzi borowinowego. Relaks w bąbelkach mógł pozytywnie wpłynąć na jego zdrowie, gdyż borowina bardzo dobrze działa na schorzenia mięśni, czy stawów. Noblista nie mógł zapomnieć o uwiecznieniu wyjątkowych chwil aparatem swojego i zamieszczeniu ich na Facebooku. Album podpisał wymownym tytułem "Borowina i nie tylko".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Fotografie Lecha Wałęsy na basenach cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Wielu z nich żartobliwie skomentowało je, porównując byłego prezydenta m.in. do Afrodyty. Komentujący zastanawiali się również, czy 78-latek skorzystał, z którejś ze zjeżdżalni. Ich uwaga skupiła się też na złotym łańcuchu na szyi założyciela Solidarności.

Pan Prezydent niczym Afrodyta wyłonił się z piany morskiej - napisał komentujący.
Bardzo dobrze, że Pan zadbał o zdrowie. Pozdrawiam serdecznie - skomentowała internautka.
Zobacz także: Iwermektyna. Lekarz dementuje pogłoski dotyczące skuteczności leku na koronawirusa
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić