Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Pierścionek na palcu Wieniawy. To już absolutnie rozwiewa plotki?!

10

Ani Julia Wieniawa, ani Nikodem Rozbicki nie potwierdzili do tej pory, że są razem. Coraz więcej jednak na to wskazuje. Oficjalnie celebrytka nazywa go "starym znajomym", choć najnowsze fakty wskazują na coś więcej niż tylko "starą znajomość".

Pierścionek na palcu Wieniawy. To już absolutnie rozwiewa plotki?!
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wypoczywają na Zanzibar (Instagram)

O tym, że Wieniawa spotyka się z Rozbickim, mówi się od dłuższego czasu. Kiedyś nawet przyłapano ich na tym, jak nie szczędzili sobie czułości. Mimo wielu plotek oni cały czas nie potwierdzają, że są razem.

Domysły fanów i mediów wciąż się nasilają. To wszystko za sprawą internetowej aktywności Wieniawy i Rozbickiego. Ostatnio pokazali, że wspólnie udali się na Zanzibar, co relacjonują m.in. na Instagramie.

Julka zrobiła Nikodemowi zdjęcie i dorzuciła wymowne serduszko. Wrzuciła też do sieci zdjęcie kwiatowego pierścionka na jej palcu. Czy otrzymała go właśnie od Nikodema? Niezwykle interesująca sprawa!

Wieniawa i Rozbicki są razem!? Niektórzy nie mają wątplwiości

Wielu fanów Wieniawy i Rozbickiego nie ma złudzeń. Twierdzą, że oni na pewno są razem. Kto wie, może za jakiś czas te plotki zostaną potwierdzone przez Julkę i Nikodema? Dziś na sto procent wiemy tyle, że są sobie niesamowicie bliscy i bardzo lubią spędzać czas w swoim towarzystwie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić