Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Już nie muszą się ukrywać. Wiemy, z kim jest Julia Wieniawa

9

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na wspólny wypad w góry. Fani uważają, że to rozwiewa wszelkie wątpliwości - 22-latka i 28-latek są parą!

Już nie muszą się ukrywać. Wiemy, z kim jest Julia Wieniawa
Wszystko wskazuje na to, że Rozbicki na dobre skradł serce Wieniawy! (ONS)

Julia Wieniawa z dnia na dzień zyskuje na popularności. O celebrytce pisze się bardzo dużo, z różnych względów. Pojawia się sporo doniesień z jej życia prywatnego, ale i tych związanych z karierą 22-latki.

Wieniawa jest często chwalona za swoją niezwykłą zaradność. Mimo młodego wieku już ma wiele biznesów i umów, które przynoszą jej gigantyczne dochody. Rocznie bez najmniejszego kłopotu zarabia przeszło milion złotych.

Julia Wieniawa i jej miłosne perturbacje

W życiu zawodowym układa jej się praktycznie wszystko, natomiast w miłości już tyle szczęścia nie ma. Szybko rozpadły się chociażby jej związki z Antkiem Królikowskim czy też Baronem.

Ostatnio aktorkę zafascynował kolega po fachu Nikodem Rozbicki. Jest on znany m.in. z filmu "Miszmasz, czyli kogel mogel 3".

O ich związku zaczęto plotkować w sierpniu. Wówczas zostali przyłapani na tym, jak nie szczędzili sobie czułości podczas imprezy. Oni utrzymywali jednak, że są jedynie przyjaciółmi... Fani natomiast w to nie wierzą. Ostatnio Wieniawa i Rozbicki wybrali się razem na szalony wypad w góry. To znaczy wiele.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić