Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Piotr Żyła zwrócił się do Andrzeja Dudy. W swoim stylu!

3

Piotr Żyła nie wychodzi z formy. Popularny skoczek narciarski wrzucił do sieci nowy wpis, w którym zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy. Zrobił to, jak zwykle, w swoim stylu.

Piotr Żyła zwrócił się do Andrzeja Dudy. W swoim stylu!
Piotr Żyła zwrócił się do Andrzeja Dudy (Getty Images)

Sytuacja w Polsce jest niepokojąca. Nie dość, że rośnie liczba zakażeń koronawirusem, to jeszcze pojawia się coraz więcej osób protestujących na ulicach. To pokłosie kontrowersyjnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Problemem oczywiście nie są sami protestujący. Jeżeli manifestują w sposób zgodny z zasadami, to nie ma w tym nic złego. Kłopot robi się wtedy, gdy niszczone są różne obiekty czy figury, lub kiedy pojawiają się przejawy agresji.

Generalnie nie jest łatwo, na co uwagę zwraca wiele osób, w tym też celebrytów i celebrytek. W środę trzy grosze od siebie postanowił dorzucić Piotr Żyła.

Co z tą Polską Panie Plezydencie - zapytał krótko na Facebooku (pisownia oryginalna).

Żyła pyta Dudę. I trenuje bezobjawowo

Wydaje się, że Żyła chciał nawiązać głównie do sytuacji epidemicznej. Tak sugerują hashtagi, w których wyjawił, że "trenuje bezobjawowo". Na załączonej migawce szeroko się uśmiecha. Widać, że skoczkowi humor tradycyjnie dopisuje.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić