Plakat wyborczy hitem sieci. "Masz mój głos"

69

Ten chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość polityczną. Uczeń jednej z białostockich szkół poradził sobie lepiej z kampanią wyborczą niż niejeden polski polityk. Stworzony przez niego plakat robi furorę w sieci.

Plakat wyborczy hitem sieci. "Masz mój głos"
Plakat wyborczy licealisty robi furorę (Facebook, Google Maps)

W szkołach ruszyły wybory do samorządów uczniowskich. Kandydaci w różny sposób próbują zdobyć głosy rówieśników, często organizując swego rodzaju kampanie na wzór tych prowadzonych przez polityków. Niektórzy radzą sobie nawet lepiej niż zawodowcy.

Plakat wyborczy robi furorę w sieci

Hitem sieci stał się ostatnio plakat wyborczy, stworzony przez jednego z uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Autor plakatu nawiązał stylem do hitowego filmu "Barbie".

Twój Kendydat - napisał zwięźle na banerze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży powrót dzieci do szkoły. Wpływ Grzegorza na ich wychowanie

Plakat przyciąga wzrok kolorami, brak na nim też przytłaczającej ilości informacji na temat programu wyborczego - ten można znaleźć pod dołączonym do grafiki kodem QR. Licealista obiecuje uczniom m.in. wprowadzenie nowoczesnych, przyjaznych młodym ludziom rozwiązań w placówce.

Zdjęcie plakatu błyskawicznie obiegło media społecznościowe i zrobiło furorę w sieci. Trudno się dziwić. Autor wykazał się bystrością i doskonałą znajomością obecnych trendów w popkulturze, nawiązując do jednego z największych obecnie hitów kinowych, popularnego szczególnie wśród osób w jego wieku.

Internauci: "miałby mój głos"

Internauci są zachwyceni. Pod zdjęciem plakatu udostępnionym na Facebooku piszą, że chętnie oddaliby swój głos na "kendydata".

Na przewodniczącego szkolnego samorządu, a powinno być do Sejmu.
I tutaj przykład, jak wiele może zdziałać sam plakat. Miałby mój głos.
Koleś ma bardziej przemyślany program niż większość startujących do polskiego parlamentu partii politycznych, nie mówiąc już o ich posłach... - czytamy na Facebooku.

Pod postem odezwał się sam autor plakatu, wyraźnie zdziwiony jego popularnością. Poinformował, że wybory do samorządu w jego szkole odbędą się 12 października. Internauci zapewnili, że trzymają kciuki za jego wygraną.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić