aktualizacja 

W szkole śmiali się, że jest brzydka. Niesamowite, jak teraz wygląda

19

April Opal wyznała na Instagramie, że była prześladowana w szkolnych czasach. Wspomniała, że była wówczas nastolatką z nadwagą i bardzo przeżywała bulling, którego doświadczała. Dziś trudno ją rozpoznać.

W szkole śmiali się, że jest brzydka. Niesamowite, jak teraz wygląda
April Opal (Instagram)

April Opal dziś ma 19 lat. Jeszcze będąc w szkole, doświadczyła prześladowania ze strony swoich rówieśników. Dziś ze smutkiem wspomina tamte czasy - twierdzi, że była wówczas "naprawdę brzydkim dzieckiem". Obecnie nie przypomina dawnej siebie.

"Byłam naprawdę dziwnym dzieckiem"

April w rozmowie z Daily Star wyznała, że jako 13-14-latka nie wykonywała makijażu i walczyła też z nadwagą.

"Byłam mocno krytykowana za mój wygląd i nigdy nie byłam niczyją osobą pierwszego wyboru w szkole, nikt tak naprawdę mnie nie lubił" - mówiła 19-latka.

Młoda kobieta wychowywała się w Middlesbrough w Wielkiej Brytanii. W szkole osiągała znakomite wyniki w nauce. Miała w planach studia Cambridge lub Oksfordzie jako badacz komórek macierzystych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stalking [Kontrowersje]

Porzuciła jednak ten pomysł na rzecz twórczości internetowej oraz modelingu. Obecnie jej profile na TikToku i Instagramie śledzi coraz więcej osób. Choć dziś wygląda zupełnie inaczej, wciąż boi się hejtu. Wciąż bowiem z tyłu głowy pamięta, co ją spotkało w dzieciństwie. Stąd też nie ukrywa, że czasem jest jej trudno.

"To tak, jakbym ciągle czekała, aż wszyscy inni powiedzą: «żartujemy, nie podoba nam się twój wygląd i naprawdę uważamy, że nadal jesteś takim dziwnym, dzieciakiem»" – powiedziała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Dziś mężczyźni twierdzą, że jest "materiałem na żonę". Ona ma inne plany

April dodała, że w czasach szkolnych nie wzbudzała zainteresowań wśród chłopców. Dziś, choć działa w modelingu, nadal nie może uwierzyć, że oglądają się za nią mężczyźni. Nie ma jednak zamiaru wychodzić za mąż. Ma w planach podróże i samorozwój.

"Moim celem na teraz jest dobrze się bawić, póki mogę, i zobaczyć niesamowite rzeczy. Chcę też odłożyć pieniądze, kupić nieruchomości i w przyszłości je wynajmować" - podkreśliła.
Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić