Angelika Karpińska| 

Pobili dziecko na śmierć. Prawda wyszła na jaw przez przypadek

4

Śmierć 3-letniego Tony'ego wywołała we Francji ogromne emocje. Nareszcie nadszedł finał sprawy. Para z Francji została skazana za śmiertelne pobicie chłopca, co przypadkowo ujawnili dyspozytorowi podczas telefonu na pogotowie.

Pobili dziecko na śmierć. Prawda wyszła na jaw przez przypadek
3-letni Tony został śmiertelnie pobity. (Facebook)

28-letni Loïc Vantal został skazany na 20 lat więzienia za śmiertelne pobicie swojego 3-letniego pasierba. Matka chłopca otrzymała natomiast wyrok 3 lat więzienia za "niezgłoszenie przemocy fizycznej".

Nie wiedziała, że rozmowa jest nagrywana. Przypadkiem wyjawiła prawdę

Do tragedii doszło w 2016 r. Caroline Létoile. Dziewczyna zadzwoniła na pogotowie, by zgłosić, że jej synek jest nieprzytomny. Podczas oczekiwania nieświadoma tego, że rozmowa jest nagrywana, zwróciła się do partnera: "powiedziałam, że spadł ze schodów. Schody wystarczą, prawda? I nie powiem jej nic, co dotyczy kłótni".

Kiedy medycy przybyli do mieszkania kobiety w mieście Reims, znaleźli dziecko z wieloma siniakami. 3-latek tej samej nocy został uznany za zmarłego w szpitalu.

Kiedy policja skonfrontowała się z partnerem kobiety, ten przyznał, że kilkukrotnie uderzył dziecko. Z jego matką spotykał się od 3 miesięcy.

Zobacz także: O. Gużyński o kobietach w ciążach z wadami letalnymi

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić