o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą

5
Podziel się

Tragedia rozegrała się w Riviera Beach w stanie Floryda. Shana Vega wdała się w sprzeczkę z mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. W pewnym momencie wściekła 34-latka cisnęła w partnera maluchem. Niestety, zszokowany ojciec nie zdążył go złapać.

Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą
Shana Vega (Palm Beach County Sheriff's Office)
bDYQgncR

Jak podaje South Florida Sun-Sentinel, na początku Shana Vega groziła swojemu partnerowi nożem. Kiedy nie zdołała skłonić go do spełnienia jej poleceń, z wściekłością rzuciła w niego wspólnym dzieckiem. Maluch z impetem uderzył o podłogę.

Rzuciła dzieckiem o podłogę. Matka z Florydy aresztowana

Gdy 34-latka uświadomiła sobie, co zrobiła swojemu dziecku, złapała je na ręce i pobiegła do najbliższego domu. Gdy dostała się do środka, przestraszeni domownicy natychmiast wezwali funkcjonariuszy policji.

bDYQgncT

Według ustaleń New York Post w wyniku uderzenia dziecko doznało licznych urazów. Ma złamane kości oczodołów, krwawienie śródmózgowe, ucierpiała również jego wątroba.

Sama Shana Vega w trakcie policyjnego przesłuchania wypierała się, aby skrzywdziła swoje dziecko. Ucieczkę z hotelu, gdzie do tej pory mieszkała i gdzie doszło do tragicznej kłótni, uzasadniła strachem przed utratą prawa do opieki nad maluchem.

bDYQgncZ

Shana Vega została aresztowana, przedstawiono jej również zarzuty. 34-latka odpowie za brutalne znęcanie się nad dzieckiem, okrucieństwo wobec dziecka, zaniedbanie dziecka z poważnymi obrażeniami ciała oraz napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Zobacz także: Zobacz też: Areszt za znęcanie się nad córką
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYQgndu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
dr Amen
3 miesiące temu
Wypisz wymaluj BLM
Korwin
3 miesiące temu
Kara śmierci powinna być za samo usiłowanie zabójstwa, bo to nie wina ofiary, że cudem przeżyła.
zku
3 miesiące temu
takich ludzi, czy to czarnych czy białych, powinno się kastrować przez usunięcie (chirurgiczne) pierwszorzędnych i drugorzędnych cech płciowych - zasada dotyczy obu płci
bDYQgndv
Ewka
3 miesiące temu
Black life matter 💪
M..Cx
3 miesiące temu
STRASZNE
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić