Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą

6
Podziel się

Tragedia rozegrała się w Riviera Beach w stanie Floryda. Shana Vega wdała się w sprzeczkę z mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. W pewnym momencie wściekła 34-latka cisnęła w partnera maluchem. Niestety, zszokowany ojciec nie zdążył go złapać.

Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą
Shana Vega (Palm Beach County Sheriff's Office)
bEUWkTTp

Jak podaje South Florida Sun-Sentinel, na początku Shana Vega groziła swojemu partnerowi nożem. Kiedy nie zdołała skłonić go do spełnienia jej poleceń, z wściekłością rzuciła w niego wspólnym dzieckiem. Maluch z impetem uderzył o podłogę.

Rzuciła dzieckiem o podłogę. Matka z Florydy aresztowana

Gdy 34-latka uświadomiła sobie, co zrobiła swojemu dziecku, złapała je na ręce i pobiegła do najbliższego domu. Gdy dostała się do środka, przestraszeni domownicy natychmiast wezwali funkcjonariuszy policji.

bEUWkTTr

Według ustaleń New York Post w wyniku uderzenia dziecko doznało licznych urazów. Ma złamane kości oczodołów, krwawienie śródmózgowe, ucierpiała również jego wątroba.

Sama Shana Vega w trakcie policyjnego przesłuchania wypierała się, aby skrzywdziła swoje dziecko. Ucieczkę z hotelu, gdzie do tej pory mieszkała i gdzie doszło do tragicznej kłótni, uzasadniła strachem przed utratą prawa do opieki nad maluchem.

bEUWkTTx

Shana Vega została aresztowana, przedstawiono jej również zarzuty. 34-latka odpowie za brutalne znęcanie się nad dzieckiem, okrucieństwo wobec dziecka, zaniedbanie dziecka z poważnymi obrażeniami ciała oraz napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Zobacz także: Zobacz też: Areszt za znęcanie się nad córką
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUWkTTS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
rpoflamo
6 miesięcy temu
Dziecko jako "niebezpieczne narzędzie"? lol
dr Amen
10 miesięcy temu
Wypisz wymaluj BLM
Korwin
10 miesięcy temu
Kara śmierci powinna być za samo usiłowanie zabójstwa, bo to nie wina ofiary, że cudem przeżyła.
bEUWkTTT
zku
10 miesięcy temu
takich ludzi, czy to czarnych czy białych, powinno się kastrować przez usunięcie (chirurgiczne) pierwszorzędnych i drugorzędnych cech płciowych - zasada dotyczy obu płci
Ewka
10 miesięcy temu
Black life matter 💪
M..Cx
10 miesięcy temu
STRASZNE
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić