Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą

7

Tragedia rozegrała się w Riviera Beach w stanie Floryda. Shana Vega wdała się w sprzeczkę z mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. W pewnym momencie wściekła 34-latka cisnęła w partnera maluchem. Niestety, zszokowany ojciec nie zdążył go złapać.

Matka pokłóciła się z partnerem. Ich wspólne dziecko padło jej ofiarą
Shana Vega (Palm Beach County Sheriff's Office)

Jak podaje South Florida Sun-Sentinel, na początku Shana Vega groziła swojemu partnerowi nożem. Kiedy nie zdołała skłonić go do spełnienia jej poleceń, z wściekłością rzuciła w niego wspólnym dzieckiem. Maluch z impetem uderzył o podłogę.

Rzuciła dzieckiem o podłogę. Matka z Florydy aresztowana

Gdy 34-latka uświadomiła sobie, co zrobiła swojemu dziecku, złapała je na ręce i pobiegła do najbliższego domu. Gdy dostała się do środka, przestraszeni domownicy natychmiast wezwali funkcjonariuszy policji.

Według ustaleń New York Post w wyniku uderzenia dziecko doznało licznych urazów. Ma złamane kości oczodołów, krwawienie śródmózgowe, ucierpiała również jego wątroba.

Sama Shana Vega w trakcie policyjnego przesłuchania wypierała się, aby skrzywdziła swoje dziecko. Ucieczkę z hotelu, gdzie do tej pory mieszkała i gdzie doszło do tragicznej kłótni, uzasadniła strachem przed utratą prawa do opieki nad maluchem.

Shana Vega została aresztowana, przedstawiono jej również zarzuty. 34-latka odpowie za brutalne znęcanie się nad dzieckiem, okrucieństwo wobec dziecka, zaniedbanie dziecka z poważnymi obrażeniami ciała oraz napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Zobacz także: Zobacz też: Areszt za znęcanie się nad córką
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić