Pocałunek gejów z krzyżem w tle. Internauci: "prowokacja"

260

Najsłynniejsza para gejów w Polsce z okazji zniesienia strefy wolnej od LGBT w województwie podkarpackim zrobiła sobie zdjęcie podczas pocałunku na Tarnicy, z krzyżem w tle. Niektórzy internauci zarzucili im prowokację.

Pocałunek gejów z krzyżem w tle. Internauci: "prowokacja"
Jakub i Dawid to para, która pokazuje, że miłość dwóch chłopaków nie różni się niczym od miłości innych. (Facebook)

W poniedziałek radni z województw podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego głosowali za zniesieniem statusu strefy wolnej od LGBT po tym, jak Unia Europejska zagroziła, że wstrzyma fundusze z powodu stanowiska anty-LGBT.

Jakub i Dawid to jedna z najpopularniejszych par homoseksualnych, która pokazuje, że miłość dwóch mężczyzn nie różni się niczym od miłości par heteroseksualnych.

We wtorek mężczyźni zamieścili na Facebooku wspólne zdjęcie podczas pocałunku na szczycie najwyższego szczytu Podkarpacia - Tarnicy. Na zdjęciu w tle widać krzyż, który wzniesiono tam w 1987 r. dla upamiętnienia pobytu Karola Wojtyły.

Wczorajszą decyzję o zniesieniu strefy wolnej od LGBT w województwie podkarpackim uczciliśmy dzisiaj całusem na szczycie najwyższego szczytu Podkarpacia - Tarnicy! - czytamy na facebookowym profilu Jakuba i Dawida.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pod postem Jakuba i Dawida pojawiło się setki komentarzy. Większość internautów kibicuje parze i przesyła słowa wsparcia. "Kochają się, nikogo nie krzywdzą, pomyślności" - czytamy. Pojawiły się także krytyczne komentarze. Kilku internautów zarzuciło mężczyznom prowokację.

Idiotyczne prowokacja - czytamy w komentarzach.
Ciekawe, czy równie często tulicie się i całujecie dla siebie, a nie pod publiczkę, czy dla prowokacji - czytamy pod postem.

Na komentarze, w których zarzuca się im prowokację, odpowiedzieli w końcu sami zainteresowani. - Do kilku osób, które mówią o prowokacji. Ile razy widzieliście pary heteroseksualne, jak się całują przed ołtarzem i krzyżem, np. przy okazji ślubu. Miłość to miłość! - skomentowali.

Zobacz także: Komisja Europejska o małżeństwach LGBT. Co na to prezydent Andrzej Duda?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić