Podawała nastoletniemu synowi narkotyki. Chciała, by się "zrelaksował"

12

Cheryl Ann Asiq jest matką 14-letniego chłopca. O nieodpowiedzialnej 38-latce zrobiło się głośno w całych Stanach Zjednoczonych ze względu na jej wstrząsające metody wychowawcze. Kiedy syn czuł się zestresowany, matka pomagała mu się zrelaksować, proponując... twarde narkotyki.

Podawała nastoletniemu synowi narkotyki. Chciała, by się "zrelaksował"
Cheryl Ann Asiq podawała synowi narkotyki. Twierdziła, że robiła to dla dobra 14-latka (PASCO COUNTY SHERIFF)

Jak podaje portal People, Cheryl Ann Asiq podała synowi metamfetaminę co najmniej trzykrotnie, między 10 a 12 lutego. Funkcjonariuszy policji zaalarmował jeden z członków rodziny, który zeznał, że 38-latka osobiście podgrzewała narkotyki zapalniczką, a kiedy zmieniły stan skupienia, 14-latek wciągał opary przy użyciu specjalnej rurki.

Matka podawała synowi twarde narkotyki. Chłopiec trafił do szpitala

Członek rodziny postanowił zaalarmować policję i pogotowie, ponieważ 14-latek zaczął się źle czuć pod wpływem zażytych narkotyków. Chłopak miał m.in. skarżyć się na doświadczanie halucynacji. Asiq na pytanie, co się dzieje z jej synem, miała odpowiedzieć, że podała mu pigułkę leku Xanax.

14-latek został przetransportowany do szpitala. Cheryl Ann Asiq zadzwoniła do syna i domagała się, aby w trakcie policyjnego przesłuchania kłamał, że to nie ona dostarczyła mu narkotyki. Nastolatek powtórzył jednak żądanie matki funkcjonariuszom policji.

Zobacz także: Zobacz też: Miał 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. Ogromna plantacja narkotyków na Dolnym Śląsku

Ostatecznie Cheryl Ann Asiq przyznała się do podania synowi narkotyków. 38-latka tłumaczyła w rozmowie z funkcjonariuszami policji, że zrobiła to dla dobra nastolatka. Wierzyła, że to pomoże mu w zrelaksowaniu się, jednak ostatecznie sprawy przybrały zły obrót.

Cheryl Ann Asiq została aresztowana i obecnie przebywa w więzieniu Land O'Lakes w stanie Minnesota. 38-latka usłyszała zarzuty dotyczące trzech przypadków kwalifikowanego znęcania się nad dzieckiem, a także trzech przypadków przyczynienia się do popełnienia przestępstwa przez nieletniego.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić