Podkarpacie. Papuga skontrolowała pracę policjantów z Łapajówki

15

We wsi Łapajówka mundurowych zaskoczył ptak. I to nie byle jaki bowiem papuga. Usiadła sobie na ich motocyklu i... przyglądała się ich pracy. Policjanci przewieźli ją do lecznicy dla zwierząt, gdzie czeka na swojego właściciela.

Podkarpacie. Papuga skontrolowała pracę policjantów z Łapajówki
Papuga (Policja)

W miejscowości Łapajówka w woj. podkarpackim mundurowym przytrafiła się nie lada historia. Na policyjnym motocyklu przysiadła papuga i... przyglądała się ich pracy. Akurat tego dnia służbę pełnili mł. asp. Dariusz Jucha i st. sierż. Dariusz Romaniak, funkcjonariusze ruchu drogowego.

Egzotyczny ptak był bardzo zainteresowany ich pracą. Obserwował i przelatywał z jednego policyjnego motocykla na drugi. Papuga jest oswojona, nie boi się ludzi - informuje policja.

Jak wiadomo, funkcjonariusze policji codziennie podejmują działania w celu ochrony życia i zdrowia obywateli. Ale ich zadaniem jest również pomagać zwierzętom, które znalazły się w potrzebie. Tak też było i w tym przypadku.

Funkcjonariusze postanowili zaopiekować się ptakiem. Przewieźli ją zatem do lecznicy dla zwierząt w Szówsku, by tam w bezpiecznych warunkach mogła spokojnie czekać na właściciela.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić