aktualizacja 

Podkarpacie. Samochód Google Street View nieźle się zakopał

36

Aktualizacja Google Street Maps na Podkarpaciu nie była prosta. Auto z kamerą na dachu zgubiło się w lesie, a tam zakopało się tak, że nie obyło się bez pomocy drogowej.

Podkarpacie. Samochód Google Street View nieźle się zakopał
Auto zgubiło się na Podkarpaciu. (Facebook)

Choć zdarzenie miało miejsce latem, dopiero w grudniu Pomoc Drogowa Skulich pochwaliła się w sieci tą interwencją. Na Facebooku zamieszczono zdjęcia zakopanego na amen auta marki Opel. Logo i kamera na dachu zdradzają wszystko - Google Street View.

Kierowcy przemierzali ulice i drogi Podkarpacia, jak tysiące takich samochodów na świecie. Wszystko to po to, by zaktualizować wirtualne mapy. Niestety Google nawet sam sobie nie może do końca ufać. Mapy zwiodły kierowców.

Trafili więc w szczere pole, gdzie droga nie była łaskawa. Auto zakopało się w błocie i niezbędna okazała się pomoc drogowa. Bo o ile kierowcom udałoby się jakoś odkopać, o tyle nie wiedzieli, gdzie są i jak zawrócić. Na szczęście sytuacja została opanowana. To znaczy mamy taką nadzieję, bo biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia opublikowano w grudniu, może pojawić się obawa, że panowie utknęli na Podkarpaciu na długie miesiące.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Pegasus używany w Polsce. „Wracają metody z czasów PRL”
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić