Podszedł do auta i zrobił to. Amerykanka chwyciła za telefon

19

Niesamowite zdarzenie miało miejsce w stanie Kalifornia. Niedźwiedź wszedł do samochodu osobowego. Odważna właścicielka jednak się nie przestraszyła i wygoniła zwierzę z pojazdu, przy okazji nagrywając całe zajście telefonem. Głodnego misia najprawdopodobniej skusił zapach jedzenia pozostawionego w aucie.

Podszedł do auta i zrobił to. Amerykanka chwyciła za telefon
Niedźwiedź w samochodzie (Facebook)

Do nietypowego zdarzenia doszło w okolicach jeziora Tahoe w USA, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. Zwierzęta dość często grasują tam obok domów, dlatego miejscowi są w miarę przyzwyczajeni do takich sytuacji.

Niedźwiedź wszedł do samochodu. Wszystko nagrała

Dowodem na to jest filmik, który opublikowała mieszkanka Kalifornii. Kobieta zauważyła, jak do jej samochodu wszedł nietypowy pasażer. Na jednym z nagrań widać, że niedźwiedź najpierw wącha drzwi pojazdu, po czym samodzielnie je otwiera i wsiada.

To, co wystraszyłoby prawie każdego, wydawało się naturalnym dla Marisy. Na kolejnym filmiku widać, jak kobieta sama próbuje wygonić niedźwiadka z samochodu. Amerykanka nie ma żadnej broni, a nawet nagrywa całą akcję telefonem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kobieta musiała krzyczeć na niedźwiedzia, aby ten uciekł. Bała się też, że zwierzę może zniszczyć cały jej pojazd. Na szczęście tak się nie stało. Po brawurowej akcji nietypowy pasażer oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na filmikach widać, też, że zwierzę trzyma w ustach otwartą paczkę chipsów. Najprawdopodobniej to właśnie ona przyciągnęła misia. Poczuł on zapach jedzenia i chciał dostać się do auta. Nie wiemy jednak, dlaczego samochód był otwarty.

Kobieta wykazała się nie lada odwagą, zbliżając się na tak małą odległość do dzikiego zwierzęcia. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Cała jest nawet tapicerka samochodu, do którego wszedł nieproszony miś.

Zobacz także: Niedźwiedź w kałuży. Zabawne nagranie z fotopułapki w Bieszczadach
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić