Wróć na
Mateusz Domański
|

Pogoda na dziś - czwartek 25 czerwca. Najcieplej na wschodzie i północy. Gdzie będzie padać?

0
Podziel się

Czerwiec przyniósł nam bardzo zróżnicowaną pogodę. Raz jest słonecznie, a raz deszczowo. Można powiedzieć, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Jaka aura czeka nas w czwartek?

Pogoda na dziś - czwartek 25 czerwca. Najcieplej na wschodzie i północy. Gdzie będzie padać?
Jaka pogoda czeka nas w czwartek? (Ventusky.com)
bCHqDSHV

Ostatnie dni są dość ciepłe, ale deszczowe. Jeszcze niedawno obawialiśmy się suszy, a obecnie dużo mówi się na temat zagrożeń powodziowych i podtopień. Sytuacja zmieniła się błyskawicznie.

W czwartek na północnym wschodzie zachmurzenie ma być małe, okresami umiarkowane. Co istotne, ten region Polski mają ominąć opady deszczu.

Na pozostałych obszarach wystąpi zachmurzenie umiarkowane i duże. Po południu miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem.

bCHqDSHX

W czasie burz opady mogą przyjąć silne natężenie. Prognozowana suma do 25 mm, lokalnie do 30 mm.

Andrzej Duda w USA. Minister Marcin Ociepa: opozycja spotkanie z Donaldem Trumpem ocenia językiem Kremla

Pogoda na czwartek. Co pokażą nam termometry?

Najchłodniej w czwartek będzie nad morzem i w miejscowościach podgórskich. Tam temperatura sięgnie maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Około 25 st. Celsjusza ma być natomiast na południu i zachodzie kraju.

Najwyższe temperatury powinni odnotować mieszkańcy północy i wschodu Polski. Tam przewiduje się temp. powietrza w granicach 27 st. C.

bCHqDSId

A co z wiatrem? W czwartek ma on być słaby i umiarkowany, nad morzem okresami porywisty, wschodni. W czasie burz wiatr w porywach do 75 km/h.

Czytaj także:

bCHqDSIy
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić