Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Pogoda na dziś - środa 6 maja

0
Podziel się

Pogoda. W środę 6 maja powinniśmy przygotować się na deszcze, które występować będą na terenie całej Polski. Termometry wskazywać będą tego dnia maksymalnie 17 stopni Celsjusza w zachodniej części kraju.

Pogoda na dziś - środa 6 maja
(Windy.com)
bETOAncl

W środę 6 maja od rana w Polsce występować będą przelotne opady deszczu. Wczesnym rankiem pojawią się one głównie w północno-wschodniej oraz południowej Polsce. W ciągu dnia natomiast deszczu należy spodziewać się przede wszystkim w całej zachodniej części kraju.

IMGW ostrzega o opadach deszczu ze śniegiem, zwłaszcza w wysokich partiach gór. Wiatr może dochodzić w nich nawet do 80 km na godzinę, co miejscami może powodować niebezpiecznie zamiecie śnieżne.

bETOAncn

Pogoda na dziś - środa 6 maja

W ciągu dnia na północy i zachodzie Polski będą występować liczne przejaśnienia. To właśnie w tych rejonach kraju odnotować będzie można najwyższą tego dnia temperaturę. Termometry w Szczecinie, Poznaniu oraz Wrocławiu wskazywać będą nawet 17 stopni Celsjusza.

Chłodniej, ze względu na silniejszy wiatr oraz deszcz, będzie w pozostałej części kraju. W Katowicach, Łodzi i Olsztynie można spodziewać się 11-12 kresek powyżej zera. Zdecydowanie najchłodniej będzie we wschodnich partiach Polski, gdzie temperatura może spaść nawet do 6-7 stopni.

bETOAnct

Ciśnienie w trakcie dnia będzie kształtować się bardzo zmiennie. Na wschodzie odczyty z barometrów pokażą 1000 hPa. W centralnej Polsce wartość ta może wzrosnąć nawet do 1015 hPa, natomiast zdecydowanie najwyższe ciśnienie (podchodzące pod 1025 hPa) czeka mieszkańców zachodniej części kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bETOAncO
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić