Wróć na
Robert Czykiel
|

Pogoda na weekend. Zobacz prognozę na sobotę i niedzielę, 5-6 września

2
Podziel się

W wielu częściach kraju to nadchodzący weekend nie będzie zbyt przyjemny. Trzeba przygotować się na burze i obfite deszcze. Coraz mocniej czuć nadchodzącą jesień.

Pogoda na weekend. Zobacz prognozę na sobotę i niedzielę, 5-6 września
Pogoda. W weekend burze będą nękać Polskę (Ventusky.com)
bCZJeaZh

23 września rozpocznie się kalendarzowa jesień, ale już ostatnie dni dały odczuć, że lato się kończy. Początek tygodnia był chłodny i deszczowy. Od czwartku jednak zaczęło się wypogadzać, a piątek będzie ciepły i słoneczny niemal w całym kraju.

Pogoda na weekend. Będą burze

Weekend jednak nie dla wszystkich będzie udany. Narzekać nie będą mieszkańcy południowej Polski, bo tam termometry będą pokazywać od 24 do nawet 27 stopni Celsjusza. Gorzej jednak będzie w innych częściach kraju.

bCZJeaZj

Najchłodniej będzie na północy, gdzie będzie nawet 17 stopni Celsjusza. Do tego będą występować opady deszczu i burze. Miejscami mogą nawet być bardzo obfite ulewy. Tak też będzie w centralnej Polsce, a także na wschodzie i zachodzie.

Kapsztad. Piana morska na ulicach miasta. Skutki silnej nawałnicy

W niedzielę sytuacja ma się odwrócić. Burze i deszcze mają nękać południowe województwa. Lepiej natomiast ma być w innych częściach kraju, gdzie ma być bardziej słonecznie, niż w sobotę.

bCZJeaZp
bCZJeaZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
🤣🤣🤣
3 tyg. temu
A będzie znów zima stulecia?
Pogoda
3 tyg. temu
A kiedy burza🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (2)
🤣🤣🤣
3 tyg. temu
A będzie znów zima stulecia?
Pogoda
3 tyg. temu
A kiedy burza🤣🤣🤣🤣🤣
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić