Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Pogoda nas jeszcze zaskoczy. Trzeba tylko przetrwać najbliższe dni

6
Podziel się:

Od kilku dni pogoda nie rozpieszcza Polaków w całym kraju. Następne dni będą jeszcze zimniejsze, jednak pod koniec miesiąca czekają nas znakomite informacje.

Pogoda nas jeszcze zaskoczy. Trzeba tylko przetrwać najbliższe dni
Pogoda nas jeszcze zaskoczy. To będzie piękna jesień (WP, Łukasz Kuczera)

Duże zachmurzenie, przelotne opady deszczu i niska temperatura. Aura zdecydowanie nie rozpieszcza Polaków w ten weekend. Jeszcze tydzień temu słupki rtęci zbliżały się nawet do 30 stopni Celsjusza.

Teraz jednak mamy do czynienia z gwałtownym ochłodzeniem. Brzydka pogoda utrzyma się w większości rejonów w Polsce przez kilka dni.

Jak przewidują synoptycy, około 20 września mogą pojawić się już przygruntowe przymrozki, a nawet mróz we wschodniej części kraju. Cały czas będzie też pochmurno i deszczowo, pogoda z pewnością nie będzie zachęcała do dalekich spacerów.

Nie warto jednak chować jeszcze letnich ubrań głęboko do szafy, gdyż pogoda nas jeszcze zaskoczy we wrześniu. Jak czytamy na portalu fanipogody.pl, już 23 września powinno nastąpić duże ocieplenie, nawet do 20 stopni.

Będzie jeszcze gorąco

Znakomitą pogodą będziemy cieszyć się jednak dopiero pod koniec miesiąca. Mapy pokazują nawet 26 stopni Celsjusza. Dodatkowo zapowiadają się bardzo słoneczne dni.

Zobacz także: Opiekun zaraził koronawirusem goryle w zoo. "Może przeskoczyć na inne stworzenia"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Znak_Wagi
8 miesięcy temu
Jesień rozpakowuje swe walizki...
Od ognia
8 miesięcy temu
wody irządów POwsKO lewackich bron nas panie Boze .
Feruła
8 miesięcy temu
Ubodzy w wiedzę ,pożal się Panie Boże meteorologi , ileż ja straciłem przez wasze nietrafione prognozy urlopu. Miałem do wykonania kilka robót które można było wykonać jedynie w bezdeszczową pogodę i iiiiii. Wypisałem urlop wstałem rano a tu leje i tak wiele razy. Zastanawiałem się czy ci przypadkiem pogody nie wróżą z fusów ?
ika
8 miesięcy temu
Armageddon odwołali? Co za ulga!
≤≤≤
8 miesięcy temu
pogoda będzie musiała, bo chodziłoby się z nosem, po ziemi. Magiczna data to 1 września. Bez sensu. Ja bardzo lubię słońce w październiku.,
Timi
8 miesięcy temu
Szok 20st., upieczemy się. A Greta ostrzegała, że tak będzie!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić