aktualizacja 

Pokłócili się o wynik wyborów. 44-latka zaatakowała partnera kością z zupy

17

Wybory samorządowe doprowadziły do niebezpiecznej awantury w jednym z domów w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie). 44-letnia kobieta w trakcie kłótni wyjęła z garnka z zupą kość i uderzyła nią partnera. Poszkodowany trafił do szpitala.

Pokłócili się o wynik wyborów. 44-latka zaatakowała partnera kością z zupy
Awantura o wynik wyborów w Bartoszycach. Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

Wynik wyborów samorządowych poróżnił parę z Bartoszyc. Kobieta bez chwili zastanowienia chwyciła za kość na której gotowała zupę i uderzyła swojego partnera w głowę. Mężczyzna zalał się krwią.

Poszkodowany trafił do szpitala. - Konieczne okazało się zszycie rany - poinformowała PAP oficer prasowa policji w Bartoszycach Marta Kabelis. 44-latka potwierdziła policji, że uderzyła mężczyznę kością z zupy.

Dziś w tym mieszkaniu będą oględziny, więc może ta kość zostanie zabezpieczona. Na razie jej nie mamy, więc trudno powiedzieć, o jakiej kości mówią partnerzy - tłumaczy w rozmowie z PAP policjantka z Bartoszyc.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kłótnia pod sklepem. Kamera nagrała coś niespodziewanego

Funkcjonariusze przesłuchali parę. Oboje przyznali, że powodem awantury był wynik wyborów samorządowych w Bartoszycach. W mieście odbędzie się druga tura.

Para była pod wpływem alkoholu, więc i ten czynnik zapewne podgrzał temperaturę sporu - precyzuje policjantka Marta Kabelis.

44-latak została zatrzymana i trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Kobieta była w przeszłości karana za znęcanie się nad partnerem i ma wyrok w zawieszeniu.

W związku z tym będzie odpowiadała w warunkach recydywy, grozi jej 7,5 roku więzienia - tłumaczy Marta Kabelis.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić