Natalia Bogucka| 

Smutna historia na Maderze. Zaginął Polak. Był na wakacjach z rodziną

147

Od kilku dni na Maderze trwają intensywne poszukiwania 35-letniego Polaka. Michał Kozek spędzał wakacje z żoną i dwójką dzieci. 7 lipca wyszedł z hotelu pobiegać i ślad po nim zaginął.

Smutna historia na Maderze. Zaginął Polak. Był na wakacjach z rodziną
35-letni Polak zaginął na Maderze.

Michał Kozek pochodzi z Mielca, ale mieszka na stałe w miejscowości Gockhausen w Szwajcarii. Polak kilka dni temu wyjechał z rodziną na upragniony urlop na portugalską Maderę.

35-latek, jego żona i dwójka dzieci, zakwaterowali się w hotelu Savoy Saccharum Resort & Spa w miejscowości Calheta. W środę 7 lipca ok. godz. 18 mężczyzna wyszedł z hotelu pobiegać.

Polak zaginął podczas wakacji na Maderze. Czeka na niego rodzina

Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Nie wrócił do hotelu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Strona "Zaginieni przed laty" na Facebooku informuje, że 35-latek miał przy sobie telefon, ale nie udało się go namierzyć ze względu na górzysty teren.

Michał Kozek ma 182 cm wzrostu i waży ok. 75 kg. Ma ciemne włosy i niebieskie oczy. W dnu zaginięcia był ubrany w sportowy strój do biegania.

Polaka poszukują 22 zespoły obrony cywilnej, straż pożarna i policja. W poszukiwaniach bierze także udział jego brat wraz z grupą ultrabiegaczy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zobacz także: Bułgaria „paragonowym rajem”. Tani kierunek na wakacje 2021

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić