Policja ujawnia wizerunek, po śmierci kobiety w Starogardzie Gdańskim

274

W Starogardzie Gdańskim doszło prawdopodobnie do zabójstwa 60-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w niedzielę wieczorem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że została uduszona. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z jej śmiercią.

Policja ujawnia wizerunek, po śmierci kobiety w Starogardzie Gdańskim
Policja szuka tego mężczyzny. (Policja)

Jak podaje Radio Gdańsk, 60-letnia mieszkanka Starogardu Gdańskiego ostatni raz widziana była w sobotę, 29 stycznia br. Sąsiedzi zaniepokoili się, że nie widzieli kobiety, dlatego zawiadomili policję.

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, odkryli zwłoki kobiety. Na miejscu pracowali kryminalni, prokurator i lekarz sądowy.

60-latka prawdopodobnie została zamordowana. Kobieta miała spotkać się wcześniej z młodszym mężczyzną poznanym w internecie. Według nieoficjalnych informacji to ok. 40-letni Tunezyjczyk

Policja ujawniła wizerunek mężczyzny

Policjanci pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie śmierci 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze śmiercią kobiety.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Ponadto na facebookowym profilu Kociewski.pl opublikowano zdjęcia 60-latki z poszukiwanym przez policję mężczyzną. Jeden z internautów w komentarzach podaje się za syna zmarłej kobiety. "Na zdjęciu jest moja ś.p. mama, która została pozbawiona życia przez tego osobnika na zdjęciu" - czytamy w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Apel Morawieckiego do Tuska. "Twardy akt desperacji ze strony pana premiera"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić