Policja weszła do mieszkania w Wieliczce. Potężne kłopoty obcokrajowca

6

Małopolscy policjanci wespół z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali obcokrajowca mieszkającego w Wieliczce. Okazuje się, że w lokalu, w którym przebywał mężczyzna, znaleziono znaczną ilość środków odurzających.

Policja weszła do mieszkania w Wieliczce. Potężne kłopoty obcokrajowca
Środki odurzające w jednym z mieszkań w Wieliczce (Policja)

4 stycznia w Wieliczce (woj. małopolskie) doszło do interwencji mundurowych. Do akcji wkroczyli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej.

W ręce służb trafił obcokrajowiec. Mężczyzna okazał się amatorem środków odurzających. Znaczne ilości niedozwolonych substancji trzymał w mieszkaniu, które wynajmował na jednym z osiedli w Wieliczce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chcą odwołać Przyłębską. Komorowski: akcja ewakuacyjna

Amator grzybków halucynogennych pójdzie do więzienia?

W policyjnym komunikacie czytamy, że "mężczyzna na jednym z osiedli w Wieliczce wynajmował mieszkanie, w którym urządził uprawę grzybków halucynogennych".

Podczas przeszukania tego lokum funkcjonariusze zabezpieczyli słoiki z zawartością suszonych nielegalnych grzybów, pojemniki z zawartością ponad 2 kg grzybni oraz osprzęt wykorzystywany do ich hodowli - relacjonują funkcjonariusze.

Zatrzymany już niebawem usłyszy zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wiadomo, że grozi mu za to aż 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie ujawnili zbyt wielu informacji na temat zatrzymanego mężczyzny. Wiadomo tylko, że nie jest Polakiem i że ma poważne kłopoty.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić