Nie do wiary. Tak, ta kobieta naprawdę ma 65 lat!

42

Niemałą popularnością cieszy się tiktokerka funkcjonująca pod nickiem @lynda_976. Na pierwszy rzut oka można uznać, że kobieta ma około 30 lat. W rzeczywistości jest zdecydowanie starsza, w co trudno uwierzyć.

Nie do wiary. Tak, ta kobieta naprawdę ma 65 lat!
@lynda_976 ma 65 lat, a wygląda znacznie młodziej (TikTok)

TikTok jest platformą zrzeszającą internautów z całego świata. Codziennie korzystają z niej miliony użytkowników z różnych regionów. Nagrywają i oglądają oni przeróżne filmiki.

W gronie tiktokerów znajduje się Lynda z Nowego Jorku. Jakiś czas temu opublikowała ona filmik, w ramach którego zachęciła internautów do tego, by odgadli jej wiek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ozdoba o TVP. Zaskakujące słowa

Większość obserwatorów była wręcz przekonana, że kobieta jest maksymalnie po trzydziestce. Rzeczywistość okazała się zaskakująca. Kobieta jest bowiem dwa razy starsza!

Jej profil cieszy się niemałą popularnością. Na TikToku obserwuje ją niemal 90 tysięcy osób. Kobieta jest bardzo aktywna na tej platformie. Regularnie publikuje nowe filmiki. Nierzadko eksponuje nienaganną figurę.

65-latka zachwyca formą!

Influencerka nie zamierza kryć się z tym, że ma już 65 lat. Internauci nie chcą w to wierzyć. Jednogłośnie podkreślają, że Lynda wygląda zdecydowanie młodziej. Kobieta zachwyca świetną sylwetką, ale i znakomitą kondycją skóry. Upływający czas nie zostawia na niej praktycznie żadnych śladów, co trzeba uznać za sporą niespodziankę.

Internauci regularnie podkreślają, że wygląda rewelacyjnie. Ich reakcje mówią same za siebie.

Nie wyglądałam tak dobrze, jak miałam 25 lat. Jesteś królową!
Nie ma mowy. Wyglądasz maksymalnie na 35 lat.
Wciąż piękna - czytamy w komentarzach.

Śmiało można stwierdzić, że Lynda robi furorę. Należy się spodziewać, że grono jej fanów będzie stopniowo rosło. Chyba każdy chciałby się dowiedzieć, w czym tkwi jej recepta na tak dobrą formę. Na razie tiktokerka nic nie zdradziła...

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić