o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Policjant udusił George'a Floyda. Jego żona żąda rozwodu

334
Podziel się

Żona policjanta z Minneapolis, Dereka Chauvina, wniosła pozew rozwodowy tego samego dnia, w którym jej mąż został aresztowany za zabicie George’a Floyda. Powiedziała, że jest bardzo poruszona tymi tragicznymi wydarzeniami i jest całym sercem z najbliższymi ofiary.

Derek Chauvin zamordował George'a Floyda.
Derek Chauvin zamordował George'a Floyda. (Twitter.com)
bDTqzbpN

Kellie Chauvin wniosła o rozwód w tym samym dniu, w którym jej mąż został oskarżony o zabicie George’a Floyda. Kobieta jest zdruzgotana tragedią, która miała miejsce w Minneapolis.

Tego wieczoru rozmawiałem z Kellie Chauvin i jej rodziną. Jest zdruzgotana śmiercią pana George’a Floyda, przekazuje wyrazy współczucia jego rodzinie, jego bliskim i wszystkim, którzy przeżywają tę tragedię. Złożyła już wniosek o rozwiązanie małżeństwa z Derekiem Chauvinem - powiedział jej prawnik w oświadczeniu uzyskanym przez WCCO.

bDTqzbpP

Kobieta zdecydowała o rozwodzie zaraz po morderstwie i zamieszkach. Prosi teraz o uszanowanie spokoju jej oraz jej dzieci. Przekazuje kondolencje rodzinie George’a Floyda.

Zobacz także: Prosto w policjanta. Taksówkarz nawet nie zwolnił

Derek Chauvin został aresztowany w piątek, kiedy w całych USA trawły zamieszki i protesty. Policjanta oskarżono morderstwo trzeciego stopnia i nieumyślne spowodowanie śmierci. Obecnie przebywa w areszcie. Może wyjść za kaucją, której wysokość wyznaczono na 500 tys. dolarów.

bDTqzbpV

Przed kilkoma dniami policjant zatrzymał 46-letniego Afroamerykanina, podejrzewając, że ten jest pod wpływem alkoholu. George Floyd nie stawiał żadnego oporu, nie zachowywał się agresywnie, mimo to funkcjonariusz powalił go na ziemię.

Derek Chauvin trzymał kolano na szyi George’a przez kilkadziesiąt sekund. 46-latek powtarzał, że nie może oddychać, ale policjant go nie słuchał. Świadkowie zdarzenia prosili aby uwolnić mężczyznę, również bezskutecznie. Funkcjonariusz puścił dopiero, gdy George stracił przytomność. Zawieziono go do szpitala, gdzie lekarze orzekli zgon.

bDTqzbpW

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDTqzbqq
KOMENTARZE
(334)
Bob
11 miesięcy temu
Drugi policjant na to patrzył , też powinien siedzieć
paragra
11 miesięcy temu
Wszyscy gliniarze którzy brali udział w mordzie powinni dostać dożywocie. Policjant ma być stróżem prawa. Dla morderców jest miejsce na za kratami lub na sznurze
iuhb
11 miesięcy temu
nasze kundle w mundurkach będą miały filmik instruktażowy jak mordować protestujących
bDTqzbqr
Jac
11 miesięcy temu
To samo kurwi zrobic
Hhh
11 miesięcy temu
Będzie miał cwel lepiej jemu krzesło dadzą :D a u nas co policjanci ludzi mordują i nawet do aresztu nie trafia dalej chodzą wolni tylko ich z policji wywalili na parę lat . Nie wiem co lepsze bezkarność naszej policji czy brutalność amerykańskiej policji ????
Najnowsze komentarze (334)
kotka
10 miesięcy temu
Żona ratuje swoją skórę, ten rozwód to tak dla bezpieczeństwa.
Dr habil
10 miesięcy temu
Floyd zmarł na covid19. To nie prawda że został uduszony
Indi
10 miesięcy temu
Faktycznie,zwyczajnie go udusił. To straszne. Drugi policjant nic nie zrobił by temu zapobiec.
koti
11 miesięcy temu
Uważam, że był to nieszczęśliwy wypadek a to co spotyka tego policjanta obecnie to zwykły hejt.
Ktoś
11 miesięcy temu
Kompletnie bledne informacje co do morderstwa Georga Floyda. Po pierwsze kolano na szyi zamordowanego trwało 9 minut a nie kilka sekund. Policjant nie wziął kolana w momencie gdy ten starcie przytomność, ale o wiele później jakby chciał mieć pewność że zabił. Na moje to było zaplanowane. Glinoarz dostał rozkaz zabicia by wywołać zamieszki.
Jerzyk
11 miesięcy temu
A dlaczego nie piszą, że duszący i uduszony pracowali razem w ochronie (po godzinach). Znali się jak łyse konie. I pewnie byli wrogami, że tak się stało.
Sensacja4
11 miesięcy temu
Niedobre wiadomości: okazuje się, PLANETA MAŁP w międzyczasie podpisała akt sojuszu z Imperium Jedi. Delegacja Ziemi protestowała. Prezydent kosmitów, Gajowy Marucha, uspokajał. Nasza umowa z Imperium Jedi ma tylko charakter gospodarczy. Chodzi o zdobycie nowych rynków zbytu dla gumy do żucia. Również podkreślił konieczność wprowadzenia nowych smaków. W kosmosie żyją różne istoty i poczwary, które preferują inne smaki - tak Gajowy. Konferencja zakończyła się, mimo tego, pozytywnym finiszem: skonsumowano wspólnie nowy typ gumy do żucia o smaku pizzy. Będziemy dalej informować.
Sensacja3
11 miesięcy temu
Najnowsze wiadomości z kosmosu: podpisano nową umowę gospodarczą między przedstawicielami Ziemi i Imperium Kosmicznego prezentowanego przez Prezydenta PLANETY MAŁP. Ziemianie dostaną szczegółową dokumentacje produkcji napędu fotonowego. W zamian za to kosmici zostaną wtajemniczeni w technologię produkcji gumy do żucia. Prezydent PLANETY MAŁP, Gajowy Marucha, podkreślił, że 99% kosmosu nie zna jeszcze takiego wynalazku. To będzie wielki "deal" dla obydwu stron, skomentował Gajowy. Będziemy dalej informować.
bDTqzbqj
Faktycznie.
11 miesięcy temu
Dollar spada. Niedługo będzie krach walutowy i na giełdzie. Amerykanie robią aktualnie głupią politykę.
Mar
11 miesięcy temu
W USA mają ogromny problem z czarnymi, którzy mają zupełnie inna percepcję, spostrzeganie rzeczywistoscu. W większości są nie wykształceni, skorzy do awantur, nie przestrzgaja prawa. Nie dziwię się, że policjantom puszczają nerwy. Osoby, które wspominają pamięć ofiary, demolują miasto, dopuszczają się kradzieży. Zachowują sie bestialsko w stosunku do właścicieli sklepów. Reakcja żony to "perełka".
Rudy
11 miesięcy temu
wszystko spoko i smutno mi z powodu jego śmierci ale to nie było kilkadziesiąt sekund a 8:46 minuty. Piszcie dokładniej [*]
gość
11 miesięcy temu
Nie chciałbym być policjantem w usa! wyrazy współczucia!
dik
11 miesięcy temu
czarny bandyta, diler i oszust zmarł przy zatrzymaniu.....
gość
11 miesięcy temu
Wszyscy taką nagonkę na tego policjanta zrobili, a ja myślę, że nerwy mu puściły, bo co ci czarni wyprawiają to zgroza! A ten wybitnie niewinny nie był - przestępca, diler, oszust znany policji!!!!!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić