Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Politycy mieli pracować. Wybrali imprezę u znanego dziennikarza

1002
Podziel się

Ważni politycy bawili na imprezie zorganizowanej przez znanego dziennikarza, zamiast stawić się na sali sejmowej. Jak donosi "Fakt" okazją do świętowania były urodziny Roberta Mazurka. Na imprezie zorganizowanej w centrum Warszawy pojawili się m.in. były minister Łukasz Szumowski, Borys Budka czy szef KPRM Michał Dworczyk.

Politycy mieli pracować. Wybrali imprezę u znanego dziennikarza
Politycy mieli pracować, zamiast tego wybrali się imprezę do znanego dziennikarza. (Twitter)
bELdrGut

Fotoreporterzy "Faktu" przyłapali czołowych polityków na piątkowej imprezie z okazji 50. urodzin dziennikarza Roberta Mazurka. Politycy beztrosko bawili się na imprezie przy lampce wina, podczas gdy w tym samym czasie prezes NIK Marian Banaś na niemal pustej sali sejmowej wygłaszał raport ze swojej działalności za poprzedni rok.

Na imprezie był Szumowski, Budka i wielu innych

Z zaproszenia dziennikarza skorzystało wielu polityków różnych partii m.in. były lider PO Borys Budka, poseł Tadeusz Cymański, wicepremier Piotr Gliński, były minister zdrowia Łukasz Szumowski, szef KPRM Michał Dworczyk czy poseł Jadwiga Emilewicz.

bELdrGuv

Dziennikarze "Faktu" zapytali niektórych polityków o przyczynę nieobecności w Sejmie podczas piątkowego posiedzenia o godz. 21. 50. Tłumaczenia były różne, jednak żaden z nich nie wspomniał o imprezie.

Miałem prace związane z przygotowaniem konwencji. Zajmowaliśmy się tym wspólnie z posłami Siemoniakiem i Neumannem - tłumaczył Borys Budka w rozmowie z "Faktem".
bELdrGuB

Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL wyjaśnił, że "tego dnia miał inne zadania" a także "musiał doprowadzić do porządku posła Brauna". Ponadto podkreślił, że "jedna osoba nie może zajmować się wszystkim".

Nie było mnie w Sejmie, bo miałem inne obowiązki - odpowiedział krótko Marek Suski.

Poseł Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski wyjaśnił, że "był już zapoznany ze wszystkimi komentarzami w tej sprawie". Dlatego nie chciał "wyjaśniać przyczyn swojej nieobecności w Sejmie".

Jak ustalił "Fakt" urodzinach dziennikarza pojawiło się ponad 100 osób. Robert Mazurek prowadzi audycję "Poranna Rozmowa" w radiu RMF FM. Pisze także dla dziennika "Rzeczpospolita".

bELdrGuC
Zobacz także: Miller zażenowany Czarnkiem. „Człowiek wyciągnięty z otchłani średniowiecza”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELdrGuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1002)
Zeed
miesiąc temu
Jak mówię znajomym, że to wszystko jest ta sama pookrągło stołowa sitwa to mają mnie za wariata i kto tutaj jest wariatem?🤔
Karma
miesiąc temu
Przydałby się drugi kandydat z aspiracjami na bohatera narodowego jak ten, który rzekomo miał wysadzić im ten cyrk w powietrze razem z zepsutym do kości mięchem na pokładzie :)
Alion950
miesiąc temu
To niezła pandemia skoro politycy się bawią ahahaha :) Czyli powoli wychodzi że to tylko medialna ściema :)
bELdrGuX
ak001
miesiąc temu
Nie po to pchali się do polityki, żeby pracować.
Dar
miesiąc temu
Dla mnie Pan Mazurek stracił całą wiarygodność, fuj P. Mazurek
Polecam
miesiąc temu
Na YT jest jeszcze filmik z profesorem Hałatem. Obejrzyjcie i wysuńcie wnioski w jakim celu jest ta pandemia, obostrzenia i szczepienia.
Dość Tego !!!
miesiąc temu
Czyli jedna wielka sitwa Sejmowa bez względu na przynależność partyjną.
Czytelniczka
miesiąc temu
Od dzisiaj maseczki, dystans i smarowanie się żelami odkażającymi mam w DOOPIE! Będę naśladować przykład polityków i przestanę się stresować obostrzeniami, które jak widać są dla ciemnego plebsu na dole drabiny społecznej.
Pawel
miesiąc temu
To nie nowość wszyscy razem bawią się już tak wiele lat, za kulisami się spotykają i władza się dzielą może by tak jakaś zmiana? Może tak panom po 50-tce Już podziekujemy,wolę zaryzykować i odświeżyć towarzystwo
Rury
miesiąc temu
I już po Mazurku.Kto teraz uwierzy że wywiady nie są ustawiane???
Bralczyk - mł...
miesiąc temu
....czy.... szef KPRM Michał Dworczyk. Jak ...czy..., to znaczy, że domysł, posądzenie, wrabianie i etc., a z tego wniosek, że raczej ministra Dworczyka tam nie było.
Bralczyk - mł...
miesiąc temu
....czy.... szef KPRM Michał Dworczyk. Jak ...czy..., to znaczy, że domysł, posądzenie, wrabianie i etc., a z tego wniosek, że raczej ministra Dworczyka tam nie było.
Rapaport Shlo...
miesiąc temu
Jakiego wyznania jest BRAUN?
bELdrGuP
czyżby...
miesiąc temu
budka znowu kłamał czy mi się wydaje ???? on się chyba nigdy nie nauczy ..czas kłamców nauczyć niekłamania... najlepiej metodą jakobinów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić