Polka podająca się za Madeleine McCann śmiertelnie chora?

36

Polka podająca się za zaginioną przed laty Madeleine McCann może być śmiertelnie chora, donoszą zagraniczne media. Jak podaje amerykańska detektyw Fia Johansson, lekarze martwią się o jej zdrowie. Co wiadomo w sprawie Julii Faustyny z Wrocławia?

Polka podająca się za Madeleine McCann śmiertelnie chora?
Polka podająca się za Madeleine McCann śmiertelnie chora? "Może mieć białaczkę" (Facebook, Zaginieni przed laty)

Julia Faustyna w sieci zasłynęła jako dziewczyna podająca się za zaginioną w Portugalii Madeleine McCann. Polka mieszkająca we Wrocławiu założyła profil na Instagramie, gdzie przedstawiała rzekome dowody na bycie poszukiwaną od 2007 roku Brytyjką.

Sprawę nagłośniły nie tylko polskie, ale również zagraniczne media. Losami Julii zainteresowała się amerykańska prywatna detektyw. Fia Johansson została rzeczniczką dziewczyny.

Poleciła jej usunięcie konta w mediach społecznościowych i zaprosiła do USA, skąd bada sprawę 21-latki. Johansson znana na Instagramie jako "Persian Medium" pomogła Julii zrobić testy DNA.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa
Jeśli wyniki wskażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann i skontaktujemy się z detektywami w Portugalii - pisała "Persian Medium".

Jak twierdzi rzeczniczka Julii, udało jej się zebrać dowody, które wskazują, że dziewczyna w dzieciństwie padła ofiarą handlarzy ludźmi. - Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę zajmującą się handlem seksualnym - informuje detektyw.

Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców w Polsce.

W najnowszym komunikacie Fia Johansson poinformowała o stanie zdrowia Julii. Lekarze podejrzewają, że Polka może mieć białaczkę.

Julia czeka również nerwowo na wyniki dalszych badań zdrowotnych, ponieważ lekarze obawiają się, że może mieć białaczkę - czytamy na Instagramie.

Sprawę opisał również "The Sun" ujawniając stan zdrowia Julii za jej zgodą, zapewnia Fia. - Była zaniedbywana w dzieciństwie i cierpiała z powodu znęcania się. Jej zdrowie jest bardzo słabe, ma ciężką astmę i cierpi na ból kości - czytamy.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić