aktualizacja 

A jednak. Polka podająca się za Maddie McCann to inna zaginiona?

101

W ostatnich tygodniach media na całym świecie rozgrzewają informacje o 21-letniej Julii, która podaje się za zaginioną Madeleine McCann. Z najnowszych informacji wynika, że młoda kobieta może być w istocie inną zaginioną. Chodzi o Livię Schepp, która zaginęła w 2011 roku w wieku sześciu lat. Polka zgodziła się na testy DNA.

A jednak. Polka podająca się za Maddie McCann to inna zaginiona?
Polka twierdzi, że jest Maddie McCann. Naprawdę jest inną zaginioną? (Instagram, YouTube)

Przed kilkoma dniami 21-latka z Wrocławia, która w sieci przedstawia się jako Julia Faustyna, założyła w serwisie Instagram konto @iammadeleinemccan. 21-latka, która posługuje się również imionami Julia Wendell oraz Julia Wandelt twierdzi, że jest zaginioną Brytyjką.

Na dowód młoda kobieta załączyła serię zdjęć, filmików, które mają świadczyć o tym, że jej podejrzenia nie są bezpodstawne.

Mam podobne oczy, kształt twarzy, uszy, ust, miałam przerwę między zębami (jak Madeleine) - napisała w jednym z postów, dodając fotografie zaginionego dziecka i siebie. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

W innych postach Julia wykazywała także rzekome podobieństwo między nią a Gerrym i Kate McCann, czyli rodzicami zaginionej Brytyjki. 

Test DNA

Polka, która trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie jest również gotowa poddać się testowi DNA z rodziną Szwajcarki, która zaginęła w 2011 roku, jak ujawnia RadarOnline.com.

Podobno Julia skontaktowała się z rodziną zaginionej 6-letniej Livii Schepp, która zniknęła wraz z jej siostrą bliźniaczką Alessią po tym, jak ich ojciec odebrał je z domu swojej byłej żony w Lozannie w Szwajcarii. Tata został później znaleziony martwy we Włoszech.

Znana prywatna detektyw, dr Fia Johansson, powiedziała w ekskluzywnym wywiadzie telefonicznym dla RadarOnline.com, że 21-letnia kobieta jest więcej niż chętna pomóc każdemu w odnalezieniu zaginionej ukochanej osoby

Kontaktowaliśmy się z krewnym Livii, którzy zapytali, czy Julia jest chętna do wykonania testu DNA. Rodzina chce się tylko upewnić, że to nie Livia - powiedział dr Johansson.

Podkreśliła że w tej chwili rodzice dziewczynki rozważają każdą możliwość. Dr Johansson przekazała także, że trwają przygotowania do testu DNA, który miałby się odbyć w miejscu publicznym, aby zapewnić transparentność.

Zaginięcie Madeleine McCann

Madeleine zniknęła ze swojego apartamentu wakacyjnego w Praia da Luz w portugalskim Algarve w 2007 roku, kiedy miała trzy lata. Rodzice, którzy wyszli zjeść kolację w hotelu po powrocie zastali otwarte okno i puste łóżko dziewczynki. Pojawiło się mnóstwo hipotez co do losów dziewczynki. Nie odnaleziono jej ciała, zatem cały czas można domniemywać, że żyje.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić