Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Polskie miasta pozamykane. Przerażająca wizja Jackowskiego

332
Podziel się:

Najsłynniejszy polski jasnowidz podzielił się swoją wizją odnośnie przyszłości kraju. Krzysztof Jackowski podkreślił, że wcale nie zbliżamy się do końca pandemii COVID-19. Wręcz przeciwnie, sytuacja będzie na tyle groźna, że dojdzie do zamknięcia niektórych miast.

Polskie miasta pozamykane. Przerażająca wizja Jackowskiego
Krzysztof Jackowski wieszczy, że w wielu polskich miastach wybuchnie chaos (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski zorganizował dla swoich fanów kolejną transmisję na żywo w serwisie YouTube. Jasnowidz z Człuchowa przepowiedział, że mieszkańców Polski czekają trudne chwile, a powodem takiego stanu rzeczy będzie pandemia COVID-19.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Jasnowidz obawia się wybuchu chaosu

Jak podkreślił Krzysztof Jackowski, to jeszcze nie koniec pandemii COVID-19. Wręcz przeciwnie – sytuacja pogorszy się na tle, że w kraju wybuchnie chaos. Jasnowidz z Człuchowa przewidywał, że może on mieć związek z nową mutacją koronawirusa – Omikron.

To będzie panika. I ona może mieć związek z zarazą. (...) Wydaje nam się, że z zarazą jest już koniec... Albo inaczej: że to się w jakiś sposób klaruje, uspokaja (...). Nawet dzisiaj wyczytałem, że ta mutacja, która jest z RPA, ona zakończy tą najgorszą sytuację z zarazą. Uwaga, to dzisiejsze moje skupienie się, jaki dać tytuł – "pozamykane miasta" – to od razu miałem wrażenie, że będzie chodziło o to, że coś się nagłego z zarazą wydarzy takiego, że powstanie rzeczywisty chaos – wieszczył Krzysztof Jackowski na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz w "Dzień Dobry TVN": "Zarodek III wojny już się stał!"

Zgodnie z przepowiednią przedstawiciele władz miast otrzymają dużą autonomię w zakresie wprowadzania obostrzeń. Według jasnowidza z Człuchowa niektórzy politycy uznają za konieczne zamknięcie podlegających im terenów, aby tak zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Inni zrobią to ze względu na zły stan zdrowia mieszkańców.

Chaos taki, że de facto miasta będą mogły decydować, co robią dalej z tym, co się będzie działo (...). I niektóre miasta będą się w jakiś sposób zamykały, czyli być może będzie tak, że niektóre miasta będą się zamykały na przykład na to, żeby coś gorszego do nich nie weszło. A niektóre będą się zamykały przez to, że u nich jest gorzej jak gdzie indziej i dlatego dla bezpieczeństwa się zamykają – tłumaczył Krzysztof Jackowski na YouTube.

Krzysztof Jackowski uważa, że najgorsza część pandemii COVID-19 dopiero przed nami. Zgodnie z jego wizją Polacy powinni uzbroić się w cierpliwość, ponieważ kraj czeka trudna próba. Była ona tak przerażająca, że wystraszyła samego jasnowidza.

Ale jakkolwiek by to nie znaczyło, to z przerażeniem to poczułem, że to, co było dotychczas, przez już grubo ponad półtora roku, jest niewiele do tego co poczułem, co się ma wydarzyć. Nic na to nie wskazuje, ale mówię państwu to, co poczułem i szczerze mówiąc, poczułem w tym wszystkim jeszcze potężny chaos – przewidywał Krzysztof Jackowski na YouTube.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(332)
kerio
2 miesiące temu
fajne te wizje, tylko coś nie bardzo spełnione... ale bzdury wymyślił
Rav
6 miesięcy temu
weźcie tego gościa wywieźcie na syberię żeby się ostudził.No są jeszcze prości ludzie na tym świecie ...
obserwatorzy
6 miesięcy temu
Oglądaliście film noc żywego trupa ? - to chyba jasnowidz go oglądał i teraz go to szarpie
tatrawal
6 miesięcy temu
Jackowski sam w sobie jest przerażający i mnie to zniechęca do wysłuchiwania równie nieomylnych dyrdymałów.
I nadleci
6 miesięcy temu
złowroga planeta Inimabimbru
rozsądek
6 miesięcy temu
KOLEŚ ciągle ma wizje. Zamiast przytaczać co ostatnio powiedział, zacytujcie co mówił rok czy 2 lata temu i ile z tego się sprawdziło.
Sprawiedliwy
6 miesięcy temu
Ten tylko straszy wystarczy ja rachunek za prąd i gaz pocztą przyjdzie i prawie każdy rodak odrazu powie ło matko bosko
Jola
6 miesięcy temu
Dlatego tak dumasz..
Władek
6 miesięcy temu
W 2022r. przewidujesz powrót Wielkiego Mistrza zakonnego do miasta urodzenia. No ale Prezydent był w Wielkopolsce, ustalił nowy dzień wolny od pracy, święto cywilne na 27.12. Przewiduję jednak, że postawimy opór. No to klubowy przy Malborku.
Mariusz
6 miesięcy temu
Najpierw dlubal palcem w odbycie. Pozniej tym samym pacem w nocie grzebal. Stad te urojenia
WesołyRomek
6 miesięcy temu
Co za pierdoły.
olo
6 miesięcy temu
Ciekawe jaki ma towar bo jeszcze nie trafilim na taki jaki on ma
Yasno Wic
6 miesięcy temu
jasnowidz miał przerażającą wizję, że w czasie dłubania w nosie palec mu się zaklinował i został przyłapany na swym niecnym procederze. Za karę musiał potem klęczeć w kącie i napisać 1000 razy: nie będę więcej dłubać w nosie
dziennikarz
6 miesięcy temu
jackowski na prezydenta!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić