Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Porwali 14-latkę i zmuszali do seksu z 20 osobami. Cudem uciekła

379

Brytyjskiej policji udało się aresztować oprawców nastolatki. Szczegóły z jej ucieczki są bardzo dramatyczne.

Porwali 14-latkę i zmuszali do seksu z 20 osobami. Cudem uciekła
(Coventry Police)

Dziewczynka w samej bieliźnie próbowała wyskoczyć z pierwszego piętra. Chciała uciec przez okno łazienki. Zobaczyli ją policjanci patrolujący ulice w Coventry w Wielkiej Brytanii. Gdy opowiedziała swą dramatyczną historię funkcjonariuszom, ci weszli do mieszkania i aresztowali znajdujących się tam trzech mężczyzn.

Oprawcami byli 20-letni mężczyźni. Podczas przeszukania ich mieszkania policja znalazła m.in. zdjęcia robione podczas stosunku z 14-latką. Nie było na nich widać jej twarzy, ale śledczy rozpoznali noszony przez nią naszyjnik. W trakcie śledztwa na jaw wyszedł cel porwania nastolatki.

Dziewczynka miała służyć za ich niewolnicę. Wynajmowali ją jako prostytutkę, a ogłoszenie zamieścili w internecie. Policjanci znaleźli e-maile z ofertami i nazwiskami chętnych klientów. Podczas 5 dni porwania 14-latka została wykorzystana przez 20 mężczyzn - donosi "Daily Mail".

Oskarżeni nie przyznają się do winy. Jednak mamy mocne dowody. M.in. potwierdzenie płatności za ogłoszenie matrymonialne kartą jednego z nich. Za takie przewinienie grozi im nawet dożywocie - skometował rzecznik miejscowej policji.

Zobacz także: Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić